بهداشت دهان و دندان

آجیل را چه ساعتی از روز بخوریم؟

تهران (پانا) - آجیل ها و دانه ها میان وعده های پرطرفداری هستند که خواص و فواید بسیاری دارند، اما خوردن آجیل در زمان های معین شده باعث خاصیت رسانی بیشتر به بدن شما می گردد.

22 خرداد 1401

طراحی برنامه ای برای غلبه بچه ها بر ترس از دندانپزشکی

بردن بچه ها به مطب دندانپزشکی به علت اضطراب بالای آنها، یکی از مهم ترین معضلات والدین است. محققان کشورمان برای برطرف این مشکل، استفاده از یک برنامه خاص طراحی شده برای این منظور را توصیه نموده اند.

20 خرداد 1401

بچه ها از چه زمانی باید مسواک بزنند؟

تهران (پانا) - هنگامی که کودک به سن 2 سالگی می رسد، نحوه مسواک زدن و مراقبت از دندان ها را باید به او بیاموزید.

20 فروردین 1401

تور ارزان آلمان: برترین غذاهای محلی فرانکفورت، آلمان

شاید آلمان را بیشتر با نوشیدنی های معروف اش بشناسید، اما قبل از صرف نوشیدن احتیاج به خوردن غذا دارید. در اینجا ما برترین و خوشمزه ترین غذاهای محلی فرانکفورت که در بعضی از شهرهای دیگر آلمان نیز هستند، معرفی می کنیم.

10 اسفند 1400

مسواک کافی نیست، نخ دندان بکشید!

خیلی ها دندان های شان را مسواک می زنند ولی نخ دندان نمی کشند چون طرز استفاده از آن را خوب بلد نیستند و با این کار، فقط لثه های شان را خونی می نمایند. اگر شما هم از این گروه هستید، پوستر این هفته می تواند یاری تان کند. اگر نخ دندان نکشیدن شما ریشه اش بی...

5 مهر 1400

راز های ناگفته یک صندوق ، حمایتی که هنرمندان از دولت طلب دارند

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از مجموعه های پرچالش وزارت ارشاد ضمن ارائه گزارشی از فرایند فعالیت های این مجموعه در ماه های اخیر به بعضی نقدها درباره وعده های مطرح شده در دوران کرونا، پاسخ گفت.

20 تیر 1400

راهنمای خرید جهیزیه از خبرنگاران؛ خانه بختت را آنلاین بچین

با شیوع ویروس کرونا در حدود دو سال گذشته و خطرات و محدودیت هایی که به دنبال خودش داشت، همه ما خواه ناخواه به خرید آنلاین اجناس مختلف عادت نموده ایم؛ از خرید لباس گرفته یا تره بار و میوه و سایر وسایل ضروری که احتیاج داریم. ولی وقتی صحبت از خرید جهیزیه می...

12 خرداد 1400

آشنایی با زبان پاک کن و فواید استفاده از آن

نمناک/زبان پاک کن به جلوگیری از بدبویی دهان و عفونت هایی که سلامت داخل دهان و دندان را به هم می ریزند، یاری می نماید. خانواده ها باید به بچه ها خود اهمیت دادن به رعایت بهداشت داخل دهان و دندان را از همان سنین کودکی یاد بدهند. لبخند و تنفس خوشبو اهمیت بسیار...

22 فروردین 1400

بهترین شغل های جهان

طبق تحقیقات، افرادی که از شغل خود راضی نیستند در طول عمر بین 10 الی 15 بار زندگی شغلی خود را تغییر می دهند، زیرا اکثرا در ابتدای این راستا ناامید و بی انگیزه هستند و فکر می نمایند در یافتن شغلی مناسب برای خود ناتوان هستند.

10 اسفند 1399

تحصیل 10 هزار دانشجوی دارای معلولیت در دانشگاه ها؛ بهزیستی شهریه این دانشجویان را پرداخت می نماید

تهران (پانا) - رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه 10 هزار دانشجوی دارای معلولیت در دانشگاه ها تحصیل می نمایند، گفت افرادی که دارای معلولیت شدید هستند باید کل شهریه آنها از سوی این سازمان پرداخت گردد.

4 بهمن 1399

شیر کاکائو؛ بهترین نوشیدنی بعد از ورزش

شیر کاکائو بعد از ورزش خاصیتی دو برابر نوشیدن آب معدنی دارد، زیرا سلول ها را احیا و بدن را که از طریق عرق کردن حین ورزش کم آب شده است را مجددا آبرسانی می کند.

5 آذر 1399

آموزش تزیین سماق هفت سین

برای تزیین سماق که یکی از اجزای سفره هفت سین است می توان از پودر سماق یا سماق خوشه ای استفاده کرد. نمونه هایی از تزیین سماق هفت سین را ببینید.

14 آبان 1399

نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی آغاز شد ، مهلت ثبت نام تا 4 شهریور

مهلت ثبت درخواست انتقالی جدید دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی از امروز 25 مردادماه 99 آغاز شد.

11 مهر 1399

عجیب ترین استقلال و دست خالی سرمربی، بازیکن موردنظر در دسترس نیست!

به گزارش خبرنگاران، درست در شبی که تیم مصدومان استقلال با تیم آماده به بازیها در تعداد برابری می کرد، دو بازیکن به دلیلی که سرماخوردگی اعلام شد به جمع غایبان پیوستند و یک بازیکن هم در آخرین ساعات باقی مانده به بازی به جمع مصدومان پیوست تا شمار بازیکنانی...

13 فروردین 1399

این مواد غذایی اندام های بدن را از کار می اندازند

بهتر است بدانید که در بدن انسان بیش از 22 اندام وجود دارد و در این میان مغز، قلب، کلیه ها، کبد، لوزالمعده، روده ها و لیگ ها از اندام های حیاتی بدن هستند.

14 اسفند 1398

هلدینگ گردشگری هارمونی همراه هتل سواندور توپکاپی پالاس پذیرای نوروزی دلچسب

نوروزی دیگر در راه است و هموطنان عزیزمان طبق روال هر سال آماده می شوند تا با انجام سفرهای انفرادی ، گروهی و خانوادگی ، خستگیها و استرسها و مسائل ریز و درشت را برای یک هفته هم که شده فراموش نمایند و با جذب انرژی مثبت و تجربه لحظات شاد و بیاد ماندنی و البته...

8 بهمن 1398

سوغات قم را بشناسید

در این مقاله از معرفی سوغاتی شهرها به شهر محبوب قم سفری خواهیم داشت و به شما بعضی از سوغات قم را به شما معرفی خواهیم کرد و آن ها را مورد آنالیز قرار خواهیم داد. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید…

3 بهمن 1398