مقالات گردشگری

خرید یوسی پابجی موبایل از موجو شاپ

بازی پابجی موبایل جزو بهترین بازی های اندروید و بتل رویال می باشد که زمانی که این بازی برای نسخه های اندروید در دسترس نهاده شد توانست سر و صدای بسیار زیادی کند و این که جوایز بسیار ارزنده ای را در رابطه با بهترین بازی های موبایلی توانست از آن خود کند.

6 اسفند 1399

شرایط میناوند بعد از دو روز درگیری با کرونا، شستشوی ریه بیمار

به گزارش خبرنگاران، امیر حسین لطفی، با اشاره به وضیعت عمومی مهرداد میناوند، گفت: میناوند دو روز پیش با وضیعت تنفسی وخیم (دیسترس تنفسی) و تنفس های سطحی به بیمارستان مراجعه و به خاطر شرایط اورژانسی، تحت درمان های پیشرفته قرار گرفت.

2 اسفند 1399

مقاله: موزه تاریخ طبیعی آمریکا، نیویورک

بهترین زمان برای بازدید: در آخر هفته ها قبل از ظهر از موزه بازدید کنید تا با ازدحام کمتری روبرو شوید.

29 بهمن 1399

در باب کتاب باز

حمزه آقایی؛ مدتی است که در میان انبوه برنامه های ضعیف صدا و سیما به برنامه ای برخورده ام به نام کتاب باز با اجرای جناب سروش صحت. برنامه ای که ضمن دعوت از کارشناسان در زمینه های مختلف، به آن ها زمان می دهد که کتاب هایی را معرفی کنند و آراء و نظرات خود را بیان...

29 بهمن 1399

همه چیز درباره هوای تازه شاملو

شعر هوای تازه شاملو یا کتاب هوای تازه شاملو نام مجموعه ای از اشعار شاملو است و از شعر نو شاملو یا شعر سپید و شعر منثور تشکیل شده است. بعضی عنوان می دارند که هوای تازه حاوی بهترین اشعار شاملو است. هوای تازه را در سایت خبرنگاران بیشتر بشناسید،...

28 بهمن 1399

خبرنگاران جمعه بازار پروانه با حضور شهردار تهران بازگشایی شد

تهران- خبرنگاران- شهردار تهران در آیین بازگشایی جمعه بازار پروانه در اراضی عباس آباد اظهار داشت: در بودجه سال آینده این نهاد به اقتصاد و توانمندی محلی توجه شده است.

25 بهمن 1399

سوالات هوش برای افراد باهوش!

چه کسی عاشق تست هوش و معماهای چالش برانگیز است؟ اگر فکر می کنید در حال حاضر آماده حل معماهای سخت هستید ، خود را با این موارد آزمایش کنید و هوش خود را بسنجید.

25 بهمن 1399

ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری بیش از 12 هزار مصوبه برای برطرف نقص قوانین موجود داشته است

نشست خبری هیات رئیسه اتاق اصفهان و تشکل های مالی عضو شورای گفت وگوی این استان با اصحاب رسانه برگزار گردید. مسعود گلشیرازی، رئیس اتاق اصفهان با اشاره به اینکه دلیل برگزاری این نشست، تشریح سازوکار شورای گفت وگوی استان است، گفت: شورای گفت وگوی دولت و بخش...

21 بهمن 1399

اشتباه فناوری تشخیص چهره، پلیس آمریکا را به دردسر انداخت

مردی که فقط با استناد به تشخیص فناوری چهره به ارتکاب جرائم مختلف متهم و دستگیر شده بود، اکنون از نیروهای پلیس شکایت نموده است.

15 بهمن 1399

انتقال سلاح های سنگین ارتش اتیوپی به مناطق مرزی با سودان، طرح تنش مرزی در نشست اتحادیه آفریقا

همزمان با بازدید فرمانده هان عالی رتبه ارتش سودان از مناطق مرزی این کشور با اتیوپی ، منابع خبری از انتقال سلاح های سنگین ارتش اتیوپی به مناطق مرزی با سودان خبر دادند

13 بهمن 1399

پنهانکاری انگلیس در اعلام گونه جدید ویروس؟!

شیوع گونه جدید و جهش یافته از ویروس کرونا در انگلیس که با سرعت بسیار بالاتری قابل انتقال است، کشور های دیگر را نیز نگران کرده، اما سوال این است که این ویروس چقدر نگران کننده است و لندن چه زمانی از این موضوع مطلع شد و آن را به دنیا گفت؟

8 بهمن 1399

چه چیزی خلاء پرسپولیس در فینال را پر می کند؟، مطهری: روی اعتمادبه نفس و کار تیمی مان حساب باز کردیم

حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی با تکیه بر کار تیمی خود، خلاءهایی را که وجود دارد، پر می کند.

6 بهمن 1399

سارقان، تجهیزات هواپیمای راهبردی روسیه را به سرقت بردند

خبرگزاری خبرنگاران-سخنگوی مطبوعاتی رئیس جمهوری روسیه اظهار داشت که در رابطه با سرقت از یک هواپیمای راهبردی این کشور موسوم به روز قیامت اقدامات مقتضی در حال اجرا است.

18 دی 1399

اعلام مقررات سفر بدون ویزا به عمان

ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارشهای بدست رسیده، مقررات سفر بدون ویزا به عمان اعلام شدند.

17 دی 1399

خبرنگاران 10 آذر با اخبار کرونایی استانها

استانها- خبرنگاران- طرح محدودیت های کرونایی آذرماه در حالی شروع شد که موج سوم کووید 19 با افزایش شمار جانباختگان، متولیان در سطح ملی را بر آن داشت تا با اعمال محدودیت ها و مدیریت ترددها از شمار مبتلایان و تلفات بکاهند و اکنون با گذشت بیش از یک هفته ابراز...

13 دی 1399

فضاپیمای هایابوسا 2 ژاپن نمونه جمع آوری شده از سیارک ریوگو را به زمین رساند

پس از شش سال فعالیت پیوسته علمی پایان دقایقی پیش فضاپیمای هایابوسا 2 ژاپن با کپسول بازگشت، نمونه های جمع آوری شده از سیارک ریوگو را به زمین رساند.

12 دی 1399

15 آذر، فعالیت بعضی اصناف تهران از سر گرفته می گردد

تهران (پانا) - رئیس اتاق اصناف تهران به تغییر شرایط شیوع کرونا در تهران از قرمز به نارنجی اشاره نمود و گفت از شنبه هفته آینده، 15 آذرماه صاحبان واحدهای صنفی به جز گروه های 3 و 4 به شرط رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توانند مغازه های خود را باز نمایند.

9 دی 1399

راهی جدید برای ارتباط موزه ها با بچه ها

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، پویش کودک، همدلی و کرونا راهی جدید برای ارتباط موزه ها با بچه ها است.

6 دی 1399

سفرشاهزاده های ورزش قطر به ایران با جت شخصی ، رایزنی برای 10سال بعد

یک هیات بلند پایه از ورزش قطر به ریاست دبیرکل کمیته ملی المپیک این کشور هفته آینده سفر یک روزه ای به ایران خواهد داشت، این سفر به منظور رایزنی برای میزبانی آسیایی قطری ها انجام می گردد.

2 دی 1399

فشار آمریکا به عربستان برای گشودن حریم هوایی به روی قطر

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا روز پنجشنبه نوشت: دولت دونالد ترامپ از عربستان خواسته است که راستا هوایی خود را به روی هواپیماهای قطری باز کند.

20 آذر 1399
تعداد: (336)