سلامتی و پزشکی

هلدینگ گردشگری هارمونی همراه هتل سواندور توپکاپی پالاس پذیرای نوروزی دلچسب

نوروزی دیگر در راه است و هموطنان عزیزمان طبق روال هر سال آماده می شوند تا با انجام سفرهای انفرادی ، گروهی و خانوادگی ، خستگیها و استرسها و مسائل ریز و درشت را برای یک هفته هم که شده فراموش نمایند و با جذب انرژی مثبت و تجربه لحظات شاد و بیاد ماندنی و البته...

8 بهمن 1398

دست داشتن عوامل حزب بعث در حمله به معترضان روز آدینه بغداد

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری براثا اسنادی را در مورد عوامل حمله به معترضان عراقی در منطقه السنک و میدان الخلانی در بغداد طی آدینه گذشته منتشر کرد.

5 بهمن 1398

بهترین اختراعات سال 2019 به انتخاب مجله تایم

وب سایت گجت نیوز - حسین مرادی: بهترین اختراعات سال 2019 توسط مجله تایم معرفی شدند. اختراعاتی که باعث بهتر شدن زندگی ساکنان زمین می گردد و در انتخاب آن ها به معیارهایی، چون اصالت، خلاقیت و اثربخشی توجه شده است.

4 بهمن 1398

بایدها و نبایدهای غذایی در روزهای سرد و آلوده پاییز

بعضی مواد غذایی در روزهای سرد و هوای آلوده پاییز مورد احتیاج بدن انسان برای تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش سلامتی هستند.

4 بهمن 1398

سوغات قم را بشناسید

در این مقاله از معرفی سوغاتی شهرها به شهر محبوب قم سفری خواهیم داشت و به شما بعضی از سوغات قم را به شما معرفی خواهیم کرد و آن ها را مورد آنالیز قرار خواهیم داد. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید…

3 بهمن 1398

نگاهی به شگردهای سیاست مداران در انتشار اخبار جعلی

در دورانی زندگی می کنیم که پساحقیقت است و ویژگی های منحصر به فردی دارد. در این دوران ساخت و توزیع و بازنشر اخبار جعلی پیچیده شده است و ما با صورت های پیچیده ای از اخبار جعلی روبه رو هستیم و دیگر روش های ابتدایی و قدیمی که به وسیله وب سایت گمنامی، خبری جعلی...

1 بهمن 1398

لمپارد: لحظات احساسی برای ما و تری رقم خواهد خورد، باید به حرفه ای گری بازیکنانتان ایمان داشته باشید

فرانک لمپارد امیدوار به بازگشت تیمش به فرایند خوب چند هفته قبل است.

30 دی 1398

حضور تای چی در هفتمین کنگره ملى پیشگیرى و درمان چاقی ایران

رشته ورزشی تای چی در هفتمین کنگره ملی پیشگیری و درمان چاقی حضور خواهد داشت.

23 دی 1398

چرا باید از سالمندآزاری حرف بزنیم؟

سالمندان تا چند سال دیگر، حدود 20درصد جمعیت دنیا را به خود اختصاص می دهند. در حالی که اکنون از هفت میلیارد نفر جمعیت دنیا، حدود هفتصد میلیون نفر بالای 60سال هستند که حدود سی سال دیگر جمعیت سالمندان دنیا به دومیلیارد نفر می رسد. تعداد سالمندان اطراف ما،...

23 دی 1398

حالا هوش مصنوعی به ما می گوید در آستانه مردن هستیم یا خیر!

یادگیری ماشینی هر روز قوی تر و مرموزتر می گردد. دانشمندان در حالی که دارند این فناوری را توسعه می دهند؛ گاهی اوقات دقیقا نمی دانند چگونه کار می نماید!

15 دی 1398

قانون تشدید مجازات اسیدپاشی منتشر شد ؛ جزئیات مجازات ها برای اسیدپاش

متن قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن در روزنامه رسمی کشور منتشر شد.

11 دی 1398

گندزدایی مخازن به شیوه یک شهروند

طرح ابداعی شهروند منطقه 5 در گندزدایی و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی با استفاده از مواد نانو پراکسین برای نخستین بار برای شست وشوی مخازن و ماشین آلات حمل زباله این محدوده از پایتخت استفاده می شود.

6 دی 1398

مذاکرات صلح طالبان و دولت افغانستان محور نشست مقامات کابل، پکن و اسلام آباد

خبرنگاران: نشست سه جانبه افغانستان، چین و پاکستان در خصوص روند مذاکرات صلح گروه طالبان با دولت کابل در حالی برگزار گردید که بارها این گروه اخبار منتشر شده در خصوص روند صلح با دولت را بارها رد نموده است.

4 دی 1398

صالحی امیری: درباره والیبال بهتر است سکوت کنیم!، بحران بودجه نداریم

رییس کمیته ملی المپیک بسیاری از مسائل موجود در ورزش و کمیته ملی المپیک را پاسخ داد.

3 دی 1398

حضور 30 هزار گردشگر سلامت در شیراز طی 6 ماهه اول سال جاری

خبرنگاران/فارسمدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: طی شش ماه نخست سال جاری بیش از 30 هزار گردشگر سلامت به شیراز سفرکرده اند که از این تعداد 18 هزار نفر از کشور عمان بوده اند.

30 آذر 1398

فتاحی: درخواست اهدای جام بین 2 نیمه بازی پرسپولیس - ماشین سازی قانونی نبود، فشردگی لیگ فقط برای استقلال نیست

سعید فتاحی، مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت که پرسپولیسی ها خواهان اهدای جام بین دو نیمه بازی شان برابر ماشین سازی شده بودند.

29 آذر 1398

غلامی: 450 پروژه مشترک بین دانشگاه های ایران و جهان درحال انجام است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با گابریلا سرویلیا رامیرز وزیر علوم و فناوری ونزوئلا گفت: 450 پروژه مشترک بین دانشگاه های ایران و جهان در حال انجام است.

28 آذر 1398

شروط سخت آمریکا برای ارسال دارو و غذا به ایران

وزارت خزانه داری آمریکا برای آنچه سازوکار انسان محبت آمیز جهت ارسال دارو و غذا به ایران نام برده، شرایط سختی را اعلام نموده است.

22 آذر 1398

افشای تحرکات آمریکا علیه شیخ زکزاکی؛ پیشنهاد مالزی برای مداوای رهبر جنبش اسلامی نیجریه

شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه از فشارهای سفارت آمریکا در هند بر بیمارستان ها برای جلوگیری از پذیرش وی و همسرش برای درمان اطلاع داد.

12 آذر 1398

سرعت قطار استقلال فقط با یک مانع کند می گردد، لوکوموتیوران ایتالیایی دغدغه سوخت دارد

روند رو به رشد استقلال در فصلی که آن را با سرمربیگری آندره آ. استراماچونی شروع کرد شبیه به قطاریست که لوکوموتیوران ایتالیایی اش کم کم سوخت را به مخزن انرژی اش اضافه می کرد.

10 آذر 1398
تعداد: (76)