سلامتی و پزشکی

22 گام برای تبدیل شدن به یک نویسنده حرفه ای

نویسندگی هنر بیان تجربه انسانی در قالبی هنرمندانه و ادبی است. نوشتن پیشه و هنری با ظرافت است که در آن ضمن تبعیت از فنون ادبی معین، نویسنده ملزم به رعایت استانداردهای حرفه ای هم می باشد.

5 مرداد 1400

مکانهای دیدنی ملاکا مالزی

ملاکا یکی از استان های استراتژیک مالزی است که به علت موقعیت مهم خود در راستا دریایی بین چین و هند مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.

2 مرداد 1400

زاکانی: اگر من پوششی هستم، شما روکشی هستید!

زاکانی گفت: در دولت من با افراد گردن کلفت و شبکه های فساد مبارزه می گردد. با یاری مردم ریشه فقر و فساد را خشک خواهیم کرد.

2 مرداد 1400

(ویدئو) درگذشت ابوالفضل شاه کرم و پیغام پرویز پرستویی

ابوالفضل شاه کرم، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بامداد دوشنبه 31 خرداد ماه درگذشت.

1 مرداد 1400

علل خستگی را بشناسید

کار، بی خوابی، فعالیت زیاد و … همه و همه از علل خستگی به تعداد می آیند. خستگی در اثر عدم استراحت بدن به وجود می آید. بعلاوه ممکن است در اثر ابتلا به بعضی بیماری ها هم ممکن است کوفتگی به وجود آید که حالتی شبیه به خستگی را به وجود خواهد آورد.

31 تیر 1400

رهبری: هیچ وقت هدف ما فقط کسب سهمیه نبوده است، کسب مدال انتظاری بی جا نیست

عضو تیم سابر کشورمان گفت: کسب سهمیه کوچکترین کار برای ما بود و در المپیک توکیو اتفاقات خوبی برای شمشیربازی رخ خواهد داد.

30 تیر 1400

خطر کمبود اکسیژن بیخ گوش بیماران کرونایی

به گزارش خبرنگاران، با گلایه از قطعی مکرر برق در روزهای اخیر گفت: قطعی برق بر اندازه ظرفیت تولید اکسیژن تاثیر گذاشته و با کاهش تولید در روزهای اخیر روبرو هستیم. عمده مصرف تولید اکسیژن با برق است و زمانی که برق قطع می شود، زمان بیشتری لازم است تا موتور...

29 تیر 1400

هنرمندان تئاتر به حال خود رها شده اند، امیدوارم نگاه بسته و از روی محدودیت مسئولان به نگاه حمایت آمیز تغییر کند

رحمت امینی گفت: هنرمندان تئاتر تقریبا به حال خود رها شده اند البته تئاتر پیش از کرونا هم پشت و پناه محکمی نه به لحاظ مادی و نه به لحاظ معنوی نداشته است و در حقیقت در تاریخ تئاتر ما این کمبود وجود دارد.

26 تیر 1400

راز های ناگفته یک صندوق ، حمایتی که هنرمندان از دولت طلب دارند

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از مجموعه های پرچالش وزارت ارشاد ضمن ارائه گزارشی از فرایند فعالیت های این مجموعه در ماه های اخیر به بعضی نقدها درباره وعده های مطرح شده در دوران کرونا، پاسخ گفت.

20 تیر 1400

ادامه غربالگری سلامت روان کارکنان شهرداری تهران

مدیرعامل شرکت شهر سالم از شروع غربالگری 800 پرسنل شهرداری منطقه 14 شهرداری تهران در راستای ادامه طرح غربالگری ها اطلاع داد.

15 تیر 1400

سرطان پستان بیماری زنانه نیست

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه معضل عمده ای که با آن روبرو هستیم این است که باوجود اطلاع رسانی هایی که در مورد سرطان پستان در زنان صورت می گیرد، این اطلاع رسانی شامل مردان نمی گردد و مردان از ابتلا...

14 تیر 1400

139 فوتی جدید کرونا در کشور ، شناسایی 10291 بیمار جدید

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته در کشور 10291 بیمار جدید مبتلا به کووید19 شناسایی شدند و 139 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.

13 تیر 1400

گزارش تصویری توزیع غذا میان همراهان بیمار به همت خادمیاران رضوی

گروهی از خادمیاران حرم مطهر رضوی به مناسبت عید سعید فطر، با سرکشی به همراهان بیمار در بیمارستان ها از آن ها با غذای متبرک امام رضا علیه السلام پذیرایی کردند.

9 تیر 1400

صدور 150 بخشنامه متناقض برای صادرات در سال 99

رئیس کل گمرک ایران گفت: سال گذشته هر دو روز یک بخشنامه برای صادرات به گمرک ابلاغ شد و در کل 150 بخشنامه متناقض و کندکننده برای صادرات داشتیم.

7 تیر 1400

با مرگ 3 نفر مجموع جان باختگان کرونای استان به 1847 نفر رسید

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه گفت : هم اکنون 416 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

2 تیر 1400

دانشجویان علوم پزشکی گرگان به عملکرد دولت در مدیریت کرونا انتقاد کردند

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گرگان و کادر درمان در استان گلستان در نامه ای سرگشاده خطاب به دولتمردان، نقدها جدی درباره مدیریت کرونا در ایران را مطرح کردند.

1 تیر 1400

مشاور عالی وزیر بهداشت: رهبر انقلاب 44 بار درباره جمعیت تذکر و هشدار داده اند

خبرگزاری خبرنگاران- مشاور عالی وزیر بهداشت گفت: در سال 1395 یک عده ای نشستند و برخاستند و نرخ باروری 2.01 سرشماری را به 2.1 دهم کردند، اما در مطالعه ای که همان زمان ما انجام دادیم نرخ باروری 1.9 بود.

28 خرداد 1400

برگزاری مجازی دهمین الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت از فردا

دهمین دوره از کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با موضوع الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت؛ تبیین و بایسته های اجرا در روزهای 29 و 30 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

25 خرداد 1400

بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر در قزاقستان واکسینه شدند

وزارت بهداشت قزاقستان از واکسیناسیون بیش از یک میلیون و 500 هزار شهروند این کشور خبر داد.

23 خرداد 1400

هشدار دانشمندان چینی درباره شیوع ییماری دیگر غیر از کرونا

در حالی که دنیا همچنان درگیر ویروس کرونا است، دو دانشمند چینی در مورد ظهور یک همه گیری جدید هشدار دادند.

22 خرداد 1400
تعداد: (351)