بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

ورشکستگی شرکت های همکار دانشگاه آمریکایی در افغانستان؛ هزینه قراردادها پرداخت نمی گردد

شرکت های طرف قرارداد دانشگاه آمریکایی در افغانستان اعلام کردند که مسئولان این دانشگاه بدهی های خود را پرداخت نمی نمایند در نتیجه بسیاری از این شرکت ها ورشکست شده اند.

26 اسفند 1398

زیرساخت های تجارت و بازرگانی شهرستان دشتی توسعه می یابد

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا مهرجو عصر پنج شنبه در نشست هم اندیشی طرح آمایش سرزمینی شهرستان دشتی گفت: شهرستان دشتی با داشتن 5 هزار کیلومتر مربع وسعت و جمعیتی بالغ بر 80هزار نفر است که حدود 70درصد آن در چهار شهر خورموج، کاکی، شنبه و بادوله و 30درصد آنها نیز...

24 اسفند 1398

هلدینگ گردشگری هارمونی همراه هتل سواندور توپکاپی پالاس پذیرای نوروزی دلچسب

نوروزی دیگر در راه است و هموطنان عزیزمان طبق روال هر سال آماده می شوند تا با انجام سفرهای انفرادی ، گروهی و خانوادگی ، خستگیها و استرسها و مسائل ریز و درشت را برای یک هفته هم که شده فراموش نمایند و با جذب انرژی مثبت و تجربه لحظات شاد و بیاد ماندنی و البته...

8 بهمن 1398

حضور پررنگ بانوان در یاری به بازسازی عتبات عالیات

همایش حرم سازان زینبی با حضور جمعی از بانوان فعال کرمانشاه در زمینه یاری به بازسازی عتبات عالیات برگزار گردید.

30 دی 1398

ساختمانی امتداد یافته در کنار دریا

دانشجویان استدیو The Scarcity and Creativity5 از مدرسه طراحی و معماری اسلو، یک حمام بخار (سونا) در کنار دریا طراحی نموده و ساخته اند.این سونا درامتداد تخته سنگ های دریای شمالی در Kleivan در نروژ واقع شده است. Kleivan یک دهکده ماهیگیری متروکه در شمال مدار قطبی است.

24 دی 1398

5 نقطه مهم گردشگری گوا که نباید از دست داد!

گوا را باید الماسی درخشان دانست که گردشگری و سفر به هندوستان را می توان از آن جا شروع کرد.دیدن منظره یکی شدن افق و دریا و ابرهای آسمان آبی و نقطه ای که دریا با ماسه های برخی از زیباترین سواحل دنیا در هم می آمیزد، قابل توصیف نیست.

12 دی 1398

میزان تسهیلات نوسازی خانه های روستایی معین شد

سهرابی گفت: سالیانه باید 200 هزار واحد مسکن روستایی بهسازی و بازسازی گردد.

5 آذر 1398