کسب و کار

خبرنگاران شمار قربانیان کرونا در ترکیه به 356 نفر افزایش یافت

تهران-خبرنگاران- وزارت بهداشت ترکیه پنجشنبه شب اعلام نمود که با جان باختن 79 تن دیگر در این کشور، شمار قربانیان کرونا در این کشور به 356 نفر رسیده است.

2 خرداد 1399

خبرنگاران مسیرهای ورودی و خروجی ایذه مسدود شدند

اهواز - خبرنگاران - فرماندار ایذه گفت: عملیات مسدود کردن محورهای اصلی و فرعی شهرستان ایذه که از عصر دوشنبه آغاز شده بود صبح امروز به پایان رسید.

31 اردیبهشت 1399

ترامپ هم راه حل فاصله گذاری اجتماعی را در پیش گرفت

ایرنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا در جریان کنفرانس خبری در کاخ سفید خاطرنشان کرد که دستورالعمل های فدرال مربوط به فاصله گذاری اجتماعی احتمالاً سفت و سخت تر خواهد شد و محدودیت های سفر به چین و اروپا به قوت خود باقی خواهد ماند.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هواتو دارم

تهران- خبرنگاران- کمپین هواتو دارم با گسترش شیوع کرونا در فضای اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده است و یکی از خلاقانه ترین پویش های مردمی به شمار می رود که در فضای مجازی و به موجب بسترسازی و تقویت فرهنگی و اقتصادی به وسیله گروهی جوان بااستعداد و مستقل...

26 اردیبهشت 1399

گزارش، مشاهدات روزنامه نگار ترکیه از اقدامات چین برای پیروزی بر کرونا

چینی ها اساساً ملتی نیستند که از دستورات حکومت، تمرد و سرپیچی کنند. وقتی که مسئولین حکومتی اعلام می کنند در خانه بمانید، مردم جدیت این پیام را دریافت کرده و واقعاً در خانه می مانند.

24 اردیبهشت 1399

خودروهای غیربومی سریع تر همدان را ترک نمایند، تذکر خروج به 32 خودرو

خبرنگاران/همدان رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان همدان گفت:در راستای مهار شیوع کروناویروس با تذکر پلیس از خودروهای دارای پلاک غیربومی خواسته شد سریعا همدان را ترک نمایند.

20 اردیبهشت 1399

کرونا چه بر سر اروپا آورده است؛ برشی کوتاه

کرونا راه خود را به اروپا باز نموده است. حال این قاره به تکاپو افتاده است. اینها بخش کوچکی از گزارش اروپای دوران کرونایی است.

12 اردیبهشت 1399

کرونا؛ افزایش بیکاری و چند باید ضروری

شیوع کرونا به معنای کسادی کسب و کار و آن نیز به معنای افزایش احتمال بیکاری است. در این یادداشت به چند باید ضروری در چنین وضعیتی اشاره شده است.

5 اردیبهشت 1399

رؤسای مراکز استان و واحد های دانشگاه نسبت به فعالیت کارکنان تا خاتمه سال به صورت شیفت بندی و دورکاری توجه ویژه داشته باشند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به روسای استان ها و واحد های این دانشگاه تاکید کرد که درخصوص فعالیت کارکنان دانشگاه تا سرانجام سال به صورت شیفت بندی و در صورت لزوم دورکاری توجه ویژه داشته باشند.

4 اردیبهشت 1399

تاثیر کاهش سود بانکی بر بازار مسکن، ارز و بورس

کاهش جذابیت سپرده گذاری در بانک ها معمولا با انتقال بخشی از نقدینگی به بازارهای مسکن، بورس و ارز همراه می گردد.

2 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آمریکا: واشنگتن یاری اطلاعاتی و تجهیزات به ترکیه در سوریه می نماید

تهران- خبرنگاران- یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا بیان کرد که واشنگتن به دنبال یاری اطلاعاتی و تجهیزاتی به ترکیه در سوریه است.

26 فروردین 1399

کرونا 30 هزار کارمند بریتیش ایرویز را به خانه فرستاد

شرکت هواپیمایی بریتانیا ملقب به بریتیش ایرویز، به دنبال شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفت بیش از 30 هزار خدمه خود را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد. این هواپیمایی که بیشتر ناوگان خود را زمین گیر می بیند. الک کروز، رئیس این شرکت هواپیمایی به کارکنان گفت که...

22 فروردین 1399

اقداماتی برای بازگشت امید

ترکیب نهایی مجلس یازدهم روز گذشته تعیین شد؛ مجلسی که به نظر می رسد حضور جوانان انقلابی و تحصیلکرده در آن نسبت به دوره های قبل پررنگ تر است؛ شواهدی که نشان دهنده ایجاد یک تحول در مجلس ایران است.

21 فروردین 1399

بهترین برنامه های سرگرمی و کاربردی برای دوران قرنطینه در خانه

چه به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه قرنطینه یا برای پیشگیری و جلوگیری از پخش آن در خانه مانده اید، بالاخره بعد از گذشت چند روز حوصله تان سر می رود و خسته می شوید.

17 فروردین 1399

یکه تازی خودروسازان آسیایی در کانادا

آمارهای منتشر شده حاکیست که میزان فروش خودروسازان آسیایی در سال 2019 میلادی برخلاف خودروسازان آمریکایی رشد و افزایش یافته است.

10 فروردین 1399

ستاری: ارزش کارآفرینی با پای کار قرار دریافت انسان هایی که سرمایه شان در مغزشان است معین می گردد

معاون علمی، فناوری ریاست جمهوری گفت: ارزش کارآفرینی زمانی تعیین می گردد که پای کار را انسان هایی قرار دهیم که سرمایه شان در سرشان واقع شده است نه در جیبشان

8 فروردین 1399

حضور متفاوت سیستان و بلوچستان در نمایشگاه تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، سیستان و بلوچستان حضور متفاوتی را در نمایشگاه بین المللی گردشگری و نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران به نمایش می گذارد.

4 فروردین 1399

اشتغال به جای زندان؛ محکومیت جوان بهابادی

مسئول واحد حقوقی و املاک اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: یک جوان بهابادی به دلیل فروش نمونه تقلبی یک اثر فرهنگی و تاریخی به 4 ماه کار به جای زندان محکوم شد.

29 اسفند 1398

انتقاد حجت نظری از تناقض بین عدم تعطیلی ادارات و توصیه به خانه نشینی

یک عضو شورای شهر تهران از تناقض بین عدم تعطیلی ادارات و توصیه مسئولان به خانه نشینی مردم انتقاد کرد.

25 اسفند 1398

بازار لوازم التحریر خراسان شمالی متاثر از نمادهای خارجی است

خبرنگاران- گروه استان ها: اگر کمی به ذائقه دانش آموزان در انتخاب لوازم تحریر توجه کنیم به راحتی می توانیم تمایل و اشتیاق آنها در خرید لوازم تحریر با نمادهای کارتونی به ویژه از نوع خارجی آن را درک کنیم، اقلامی که با رنگ و لعابی جذاب بر بازار خرید چیره شده...

25 اسفند 1398
تعداد: (98)