پیش بینی صریح یک کارشناس باسابقه ، قطعا بورس صعودی می گردد

به گزارش هولی، به گزارش خبرنگاران، در سه ماه اخیر شاخص بازار سهام به صورت میانگین بیش از 10 درصد افت داشته است و در بعضی از نمادها میزان افت طی این مدت حتی از 50 درصد هم عبور نموده است. با این حال بعضی از کارشناسان از آینده امیدبخش این بازار سخن می گویند.

پیش بینی صریح یک کارشناس باسابقه ، قطعا بورس صعودی می گردد

علیرضا عسکری مارانی، کارشناس باسابقه بازار سرمایه گفته است: اگر ریسک تازه ای به این بازار وارد نگردد، قطعا بازار فرایندی صعودی در پیش خواهد گرفت.

وی که در تبادل نظر با دنیای اقتصاد سخن می گفت، شرح داده است: اگر ریسک تازه ای به این بازار وارد نگردد، قطعا بازار فرایندی صعودی در پیش خواهد گرفت. سران سه قوه باید همدل در این شرایط کرونا و تحریم تصمیماتی بگیرند که که مردم بتوانند در بازار احساس امنیت نمایند و پس انداز های خود را به این بازار وارد نمایند. و اگر رویه ها را بهبود ببخشند قطعا بازار خوبی در آینده خواهند داشت. بر اساس تصمیماتی که در دولت و مجلس گرفته شده است، به نظر می رسد که نگاه برگشته است و با دقت بیشتری به فرایند های بازار نگاه می گردد. ضمن اینکه افزایش اختیارات سازمان بورس به نحوی که رئیس سازمان بورس در جلسات دولت حاضر گردد، می تواند نقش مهمی در آینده بازار سهام داشته باشد. حضور رئیس سازمان بورس موجب دفاع از حق سهامداران می گردد تا بتواند مانع از ورود ریسک ها از دیگر بخش های دولت به بازار سرمایه گردد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1314

به "پیش بینی صریح یک کارشناس باسابقه ، قطعا بورس صعودی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی صریح یک کارشناس باسابقه ، قطعا بورس صعودی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید