اخبار اقتصادی

شاخص بورس 3258 واحد افت کرد

شاخص بورس تهران در 30 دقیقه ابتدایی معاملات امروز دوشنبه 21 مهرماه 99 با افت 3258 واحدی به یک میلیون و 593 هزار و 866 واحد رسید.

4 آذر 1399

722 هزار فقره تسهیلات بانک ملی ایران برای رونق بنگاه های اقتصادی

با حمایت بانک ملی ایران بیش از 722 هزار بنگاه اقتصادی در شش ماه نخست امسال برای رونق بازار و کسب و کار خود تسهیلات دریافت کردند.

4 آذر 1399

تعبیر خواب مگس - کشتن مگس در خواب چه تعبیری دارد؟

با تعبیر خواب مگس، تعبیر خواب مگس در غذا، تعبیر خواب کشتن مگس، تعبیر خواب صدای مگس (وز وز) و تعبیر خواب دیدن مگس روی لاشه همراه ما باشید.

4 آذر 1399

پیش بینی افزایش منابع ارزی در نیمه دوم سال

تهران (پانا)-رئیس کمیسیون مالی مجلس گفت پیش بینی می گردد منابع ارزی کشور در نیمه دوم سال نسبت به نیمه نخست افزایش یابد که این امر موجب بهبود تراز تجاری ایران و تامین منابع برای تامین کالاهای اساسی و منطقی شدن قیمت ها می گردد.

3 آذر 1399

ملاقات سفیر ایران با وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان

خبرگزاری خبرنگاران- سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان گفت: روابط عمیق فرهنگی، سیاسی و مالی ایران و لبنان نا گسستنی است.

29 آبان 1399

دهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان بوشهر برگزار گردید

دهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال به ریاست استاندار بوشهر و با حضور دستگاههای اجرایی و بانک های عامل در سالن جلسات کوثر استانداری برگزار گردید.

27 آبان 1399

خبرنگاران درباره اکبر عالمی

تهران- خبرنگاران- اکبر عالمی استاد دانشگاه، مدرس و تحلیلگر سینما در حالی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت که جامعه منتقدان و دوستداران هنر هفتم به طور مستقیم یا غیرمستقیم خود را شاگرد و درس آموخته جلسات تحلیل فیلم او می دانند. این شیفتگی به اندازه ای...

27 آبان 1399

اقدامات لازم جهت مهاجرت

از کجا آغاز کنیم؟شاید در نظر عام، مهاجرت فقط دریافت ویزا یا اپلای کردن و یا هزینه های سرسام آور باشد؛ اما مهاجرت مقوله ای فراتر از این هاست. در واقع مهاجرت تصمیمی به شدت مهم است و شما را وارد فصل جدیدی از زندگی خواهد نمود. پس دریافت این تصمیم منوط به سنجیدن...

26 آبان 1399

کدام شرکت های بورسی سود سهام را از سامانه سجام پرداخت می نمایند؟

طبق آخرین آمار ها حدود 36 شرکت به وسیله سامانه سجام اقدام به پرداخت سود تقسیمی مجامع خود می نمایند که در ادامه اسامی آن ها منتشر شده است.

22 آبان 1399

نقدی بر طرح انتقال پایتخت؛ از مزایا تا مصایب

تهران (پانا) - عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی دلایل و چرایی مطرح شدن مجدد طرح انتقال پایتخت را تشریح کرد و گفت اگر طرح انتقال پایتخت اجرا شود، در شیوه و چگونگی انتقال، انتخاب گزینه های مکانی دیگر، پیچیدگی های اجتماعی، روانشناختی، اقتصادی...

21 آبان 1399

بعیدی نژاد: ادعای آمریکا درباره ایران دروغی بیش نیست

سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس گفت که آمریکا حتی مردم خود را قربانی سیاست های اشتباه خود نموده است.

20 آبان 1399

دکوری های دیواری شیک با طراحی هنری اما ساده و قیمت مناسب

آیا شما هم در اتاق خود دیوار سفید و خالی دارید که مدام به آن خیره شده و با خود فکر می کنید که چگونه و با چه چیزی این فضای خالی را پر کنم؟ جای تاسف است که امروزه دکوری های دیواری شیک به دلیل قیمت بالا و نایاب بودن تقریبا از دسترس بسیاری از افراد بدور هستند...

15 آبان 1399

ارزش شرکتهای دانش بنیان در بورس250 میلیارد ریال است

معاون علمی و فناو گفت: 41 شرکت دانش بنیان در تابلوهای بورس حضور داشته اند که ارزش تقریبی آنها برابر با 250 میلیارد ریال بوده است.

14 آبان 1399

تعبیر خواب بادبزن

با تعبیر خواب بادبزن، تعبیر خواب باد زدن با بادبزن، تعبیر خواب گم کردن بادبزن و تعبیر خواب خریدن بادبزن همراه ما باشید.

12 آبان 1399

همکاری مشترک برای تولید و توسعه خودروهای برقی

نخستین جلسه مشترک ایران خودرو و مپنا برای امکان سنجی همکاری مشترک برای توسعه خودروهای برقی برگزار شد و تا کم تر از یک ماه آینده با ادامه نشست های مشترک و بررسی ابعاد مختلف، تفاهم نامه همکاری تدوین خواهد شد.

11 آبان 1399

گلایه های بازیگر عروس آتش از بی مهری ها به خسرو سینایی

مهدی احمدی که در فیلم عروس آتش خسرو سینایی بازی نموده بود، می گوید: بسیاری از آثار این فیلمساز با بی توجهی روبرو بود و با بی مهری هایی در سینما روبرو شد که یادآوری آن ها هم ناراحت کننده است.

11 آبان 1399

برندگان و بازندگان سقوط بورس تهران

پرونده سومین روز معاملاتی شهریورماه نیز با افت شاخص کل بورس تهران بسته شد و این نماگر با کاهش 2/ 3 درصدی به محدود یک میلیون و 608 هزار واحد بازگشت. به این ترتیب نماگر اصلی بورس تهران از اوج 19 مرداد 2/ 22 درصد فاصله گرفت. نکته قابل توجه آنکه طی 11 روز معاملاتی...

10 آبان 1399

نفرات برتر مسابقات پومسه جام پایتخت تعیین شدند

با سرانجام مسابقات بین المللی پومسه تهران جام پایتخت برترین های این رقابت ها در دو بخش انفرادی و تیمی مسابقات زنان و مردان معین و معرفی شدند.

9 آبان 1399

فروش 8.6 میلیون تن فرآورده نفتی در بورس، عرضه ماهانه 37.5 میلیون لیتر گازوئیل مرزنشینی

سیدعلی حسینی در مورد فروش سهمیه سوخت مرزنشینان گفت: طبق توافق بین وزارت نفت و وزارت کشور از ابتدای امسال تا سقف 37.5 میلیون لیتر در ماه سهمیه سوخت گازوئیل در بورس به نفع صندوق مرزنشینان به فروش می رسد.

6 آبان 1399

یدک کش های فضایی برای ارائه خدمات تجاری آماده می شوند

دو شرکت فضایی برای یک مأموریت که در سال 2022 انجام خواهد شد، با هم همکاری می نمایند تا یک ربات یدک کش فضایی را در مدار زمین آزمایش نمایند. این مأموریت می تواند بازار گسترده مالی را در خارج از زمین ایجاد کند.

6 آبان 1399
تعداد: (338)