عجیب ترین استقلال و دست خالی سرمربی، بازیکن موردنظر در دسترس نیست!

به گزارش هولی، درست در شبی که تیم مصدومان استقلال با تیم آماده به بازیها در تعداد برابری می کرد، دو بازیکن به دلیلی که سرماخوردگی اعلام شد به جمع غایبان پیوستند و یک بازیکن هم در آخرین ساعات باقی مانده به بازی به جمع مصدومان پیوست تا شمار بازیکنانی که برای بازی از دسترس خارج شدند عملا بیشتر از بازیکنانی باشد که آماده بازی هستند.

عجیب ترین استقلال و دست خالی سرمربی، بازیکن موردنظر در دسترس نیست!

نگاهی به نام بازیکنان ذخیره استقلال مقابل الاهلی به خوبی نمایانگر دستان بسته فرهاد مجیدی برای این بازی مهم بود. از شجاعت و جسارت مجیدی و تیمش که با همین اندک نفرات توانستند بر حریف تا دندان مسلح شان فشار آوردند بگذریم، واقعا باید به این مسئله پرداخت که چه اتفاقی برای این تیم افتاده که در این فصل تعداد مصدومیت ها تا این اندازه زیاد است.

آبی ها در این فصل انواع واقسام مصدومیت ها را تجربه کردند. از پارگی رباط صلیبی گرفته تا مصدومیت هایی مانند مچ، کشاله، دنده و غیره، آسیب دیدگی هایی هستند که بازیکنان استقلال با آن روبرو شده اند.

محسن کریمی، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته، مهدی قائدی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، میلاد زکی پور، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد بلبلی، میلیچ و روزبه چشمی بازیکنانی هستند که در طول این فصل به دلیل مصدومیت با شدتهای مختلف از یک تا چند بازی و بعضا تا انتهای فصل را از دست دادند که این تعداد مصدوم برای یک فصل عجیب و غیر عادی است.

به جز شجاعیان و کریمی که به دلیل پارگی رباط صلیبی بازیهای تیم شان را تا انتها فصل از دست داده اند، فرهاد مجیدی برای ملاقات مقابل الاهلی فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، مهدی قائدی، شیخ دیاباته، محمد بلبلی، هروویه میلیچ، علی کریمی، سیاوش یزدانی و عارف غلامی را در اختیار نداشت که قطعا غیبت 9 بازیکن در شرایط هر تیمی می تواند تاثیرگذار باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 806

به "عجیب ترین استقلال و دست خالی سرمربی، بازیکن موردنظر در دسترس نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین استقلال و دست خالی سرمربی، بازیکن موردنظر در دسترس نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید