باقری: به زور که نمی توانیم بازیکن مان را به تیم ملی وارد کنیم، ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

به گزارش هولی، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست، به ویژه اینکه ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان هستیم و بازی برگشت با الدحیل را پیش رو داریم.

باقری: به زور که نمی توانیم بازیکن مان را به تیم ملی وارد کنیم، ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اعلام لیست تیم ملی و نفرات دعوت گردیده از سوی کارلوس کی روش به این تیم شاید خیلی به مذاق پرسپولیسی ها خوش نیامده باشد، مخصوصاً اینکه استقلال شش نماینده در تیم ملی دارد، اما پرسپولیس فقط دروازه بان خود را در تیم ملی می بیند. کریم باقری خیلی این موضوع را عجیب نمی داند و اعتقاد دارد جهان برای شاگردانش به آخر نرسیده بلکه بازی در پرسپولیس هم چیزی کمتر از تیم ملی نیست. مربی سرخپوشان در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران واکنشی جالب به این مسائل داشت و به دیگر سؤالات پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

خبرنگاران: حتماً لیست تیم ملی را دیده اید... بله. سرمربی تیم ملی لیستی را اعلام نموده است و باید به نظرش احترام گذاشت.

خبرنگاران: اینکه فقط یک پرسپولیسی در لیست تیم ملی حضور دارد، عجیب نیست؟ در حیطه کاری من نیست که بخواهم در این مورد اظهارنظر کنم. سرمربی تیم ملی نفراتی را دعوت نموده و حتماً صلاح دانسته است که از پرسپولیس فقط یک نفر را به تیم ملی دعوت کند. بازیکنان پرسپولیس هم باید بدون توجه به مسائل حاشیه ای کوشش شان را بیشتر نموده و با بازی خوب سرمربی تیم ملی را مجاب نمایند تا آنها را هم به تیم ملی دعوت کند. البته عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در لیست فعلی تیم ملی چیزی از ارزش های بازیکنان ما کم نمی کند. آنها اول باید به این فکر نمایند که به عملکرد خوب شان در پرسپولیس ادامه دهند و در آینده حتماً به تیم ملی هم دعوت خواهند شد. در حال حاضر طرفداران فوتبال خودشان بهترین قاضی هستند، اما در کنار آن نباید احترام به نظر سرمربی تیم ملی را هم فراموش کرد. به هرحال مسئولیت تیم ملی بر عهده کی روش است و اوست که در مورد نتایج تیم ملی پاسخگو خواهد بود.

خبرنگاران: اما واکنش بازیکنان پرسپولیس نسبت به لیست تیم ملی مثبت نبوده است و در شبکه های اجتماعی ناراحتی خود را به هر شکلی نسبت به این موضوع نشان داده اند. بازیکنان چرا باید از لیست تیم ملی ناراحت باشند؟! اتفاقی رخ نداده است. آنها باید روحیه و انگیزه بالای خودشان را حفظ نمایند، چرا که پرسپولیس بازی های مهمی را پیش رو دارد. ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست، به ویژه اینکه ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان هستیم و بازی برگشت با الدحیل را پیش رو داریم. آنهایی که فکر می نمایند شایسته دعوت به تیم ملی بودند، اما نام شان در لیست این تیم نیست فقط باید کوشش شان را بیشتر نمایند.

خبرنگاران: اما این طور به نظر می آید که یکسری اختلافات شخصی باعث گردیده است که سهمیه پرسپولیس در تیم ملی به عدد یک برسد؟ من به این مسائل توجهی ندارم و فقط این را می دانم که سرمربی تیم ملی لیستی را اعلام نموده است و باید به نظرش احترام گذاشت. به زور که نمی توانیم بازیکن مان را به تیم ملی وارد کنیم.

خبرنگاران: سیدجلال حسینی پستی را در یکی از شبکه های اجتماعی گذاشته است با این مضمون که بازیکنان پرسپولیس بدون توجه به کم لطفی ها راه خودشان را ادامه دهند. شما چه توصیه ای برای بازیکنان دارید؟ با دعوت نشدن به تیم ملی که جهان برای بازیکنان ما به آخر نرسیده است. فوتبال ادامه دارد و بازیکنان باید به کوشش خود ادامه دهند. حالا اگر هم به تیم ملی دعوت نشدند باز باید برای باشگاه شان که چیزی کمتر از تیم ملی نیست، کوشش نمایند.

خبرنگاران: پرسپولیس در قطر نمایش خوبی مقابل الدحیل ارائه کرد تا حدی که خیلی ها این تیم را شایسته باخت در این بازی ندانستند. چقدر امیدوارید در بازی برگشت الدحیل را حذف کنید؟ مسلماً و همیشه تیم شایسته، برنده نیست. برخی اوقات حتی اتفاقات به ضرر شماست و به آنچه استحقاقش را دارید، نمی رسید. ما نتوانستیم از موقعیت های مان در قطر استفاده کنیم و آن را به حساب بدشانسی و جذابیت های فوتبال می گذاریم. البته یک نیمه از این مسابقه در تهران باقی مانده است و ان شاءالله با حمایت طرفداران بتوانیم با یک نتیجه خوب، الدحیل را حذف کنیم. ما بازی خیلی سختی را پیش رو داریم، اما در بازی رفت نشان دادیم که توان حذف الدحیل و حتی فینالیست شدن در آسیا را داریم. فقط باید تمرکزمان را حفظ نموده و به کوشش مان ادامه دهیم.

خبرنگاران: شما در شرایطی راهی قطر شدید که پنج روز قبل از آن در آبادان بازی کردید و حالا برای بازی برگشت هم باید سه روز قبل از بازی آسیایی به مصاف نساجی بروید، این موضوع ناراحت تان نمی کند؟ ما هیچ وقت دنبال این نبوده و نیستیم که بهانه جویی کنیم. همیشه به جای این کار طوری تمرین نموده ایم که خود را با شرایط سخت وفق داده ایم. برای بازی برگشت هم کادرفنی از مسئولان باشگاه خواسته است به سازمان لیگ نامه بزنند و رسماً خواستار برگزاری بازی در زمانی قبل از 22 شهریور شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 32

به "باقری: به زور که نمی توانیم بازیکن مان را به تیم ملی وارد کنیم، ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: به زور که نمی توانیم بازیکن مان را به تیم ملی وارد کنیم، ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید