نشست خبری فرهاد مجیدی برگزار نشد، اعتراض آبی ها نسبت به شرایط ورزشگاه جابر الاحمد کویت

به گزارش هولی، نشست خبری فرهاد مجیدی به علت حضور نداشتن خبرنگاران در سالن کنفرانس برگزار نشد.

نشست خبری فرهاد مجیدی برگزار نشد، اعتراض آبی ها نسبت به شرایط ورزشگاه جابر الاحمد کویت

به گزارش هولی، پس از شکست دو بر یک استقلال مقابل الاهلی، فرهاد مجیدی در نشست خبری این دیدار حضور یافت اما به علت حضور نداشتن هیچ خبرنگاری در محل کنفرانس، نشست خبری برگزار نشد.

مدیر رسانه ای استقلال درباره این اتفاق گفت: نشست خبری بعد از بازی فرهاد مجیدی به علت عدم حضور هولی برگزار نشد. این اتفاق برای دومین بار رخ داده است چرا که در بازی استقلال و الکویت کویت که در کشور بی طرف برگزار گشت، هیچ خبرنگاری در نشست خبری حضور نداشت.

وی ادامه داد:. این یک رفتار توهین آمیز به سرمربی استقلال است اما به علت قانون عجیب AFC برای برگزاری بازی در زمین بی طرف، امروز خبرنگاری حضور نداشت تا مجیدی در کنفرانس خبری جوابگوی هولی نباشد. امروز شاهد اتفاقی عجیبی هم بودیم که اگر در تهران رخ می داد هزاران دلار جریمه داشت چرا که هواداران الاهلی بعد از پیروزی درون زمین وارد شدند و خوشحالی کردند.

مدیر رسانه ای استقلال تاکید کرد: امروز استقلال هشت بازیکن خود را نداشت و در شرایط سخت این بازی برگزار گشت. گل استقلال کاملا درست بود و همه کارشناسان داوری این موضوع را تایید کردند. در رختکن استقلال نیز بر روی مردود اعلام شدن این گل اعتراض شد و باید درباره گل به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنیم که هیچ وقت هم فایده ای ندارد. در دیداری که شایسته بودیم، شکست خوردیم. در این بازی دست کارفنی خالی بود. بازیکنان نمایش خوبی را ارائه کردند و امیدواریم در ادامه نتایج خوبی کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 802

به "نشست خبری فرهاد مجیدی برگزار نشد، اعتراض آبی ها نسبت به شرایط ورزشگاه جابر الاحمد کویت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست خبری فرهاد مجیدی برگزار نشد، اعتراض آبی ها نسبت به شرایط ورزشگاه جابر الاحمد کویت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید