خبرنگاران یکی از عاملان تیراندازی در ماهشهر مجروح و دستگیر شد

به گزارش هولی، اهواز - خبرنگاران - سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: یکی از عاملان تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی این شهرستان در یکی از مراسم برگزار شده، مجروح و دستگیر شد.

خبرنگاران یکی از عاملان تیراندازی در ماهشهر مجروح و دستگیر شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ماهشهر فریدون بندری در این خصوص گفت: عصر روز پنج شنبه بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا و شرایط خاص موجود در شهرستان، یک مراسم ختم و عزاداری در مرکز شهر برگزار شده بود.

وی اضافه کرد: در این مراسم افرادی بنا بر یک رسم غلط ، اقدام به تیراندازی کردند که مأموران انتظامی شهرستان پس از آگاهی از این موضوع، بلافاصله به محل اعزام شدند.

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: مأموران کلانتری 11 این شهرستان با حضور در محل، افرادی نقاب زده را مشاهده کردند که در حال تیراندازی هوایی بودند. این افراد قانون شکن به محض مشاهده مأموران انتظامی اقدام به تیراندازی مستقیم به سوی آنها کردند که مأموران نیز ناچار به تیراندازی متقابل شدند.

وی با بیان اینکه یکی از عاملان تیراندازی ها مجروح و توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد اضافه کرد: عملکرد بسیار خوب و به موقع نیروی انتظامی و کلانتری در برخورد با عوامل برگزاری مراسم و تیراندازی های عصر پنج شنبه در این شهرستان، قابل تقدیر است.

بندری عنوان نمود: پیغام های مکرر مردمی حاکی از اعلام رضایت عمومی از مداخله جدی کلانتری 11 در جلوگیری و برخورد با عوامل برگزاری این مراسم و تیراندازی ها بوده است.

وی بیان نمود: نیروهای انتظامی، امنیتی و سیستم قضایی در برخورد با عوامل برگزاری مراسم در شرایط کرونایی و انجام هرگونه تیراندازی، بسیار جدی و مصمم هستند.

در حال حاضر هفت شهرستان خوزستان در شرایط قرمز، 15 شهرستان نارنجی و پنج شهرستان در شرایط زرد کرونایی قرار دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1714

به "خبرنگاران یکی از عاملان تیراندازی در ماهشهر مجروح و دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یکی از عاملان تیراندازی در ماهشهر مجروح و دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید