ادعای کیهان درباره نظر رهبر انقلاب درخصوص مذاکرات وین

به گزارش هولی، کیهان نوشت: برخی ممکن است گمان و یا ادعا نمایند رهبری با مذاکرات تیم ایرانی در وین موافق است در صورتی که بیان رهبری ناظر بر بدبینی ایشان نسبت به این مذاکرات است.

ادعای کیهان درباره نظر رهبر انقلاب درخصوص مذاکرات وین

به گزارش خبرنگاران، روزنامه کیهان نوشت: رهبر معظم انقلاب دو روز پیش - چهارشنبه - فرمودند فرسایشی شدن مذاکره با اروپایی ها -که این روزها در وین جریان دارد- را قبول ندارند و اضافه کردند که خب حال تشخیص مسئولان این است که مذاکره کنیم و سیاست اعلام شده کشور را اعمال کنیم. ما در این زمینه بحثی نداریم منتها باید مراقبت گردد که مذاکره فرسایشی نگردد و کش پیدا نکند چرا که این مسئله برای کشور ضرر دارد.

برخی ممکن است گمان و یا ادعا کنند رهبری با مذاکرات تیم ایرانی در وین موافق است در صورتی که بیان رهبری ناظر بر بدبینی ایشان نسبت به این مذاکرات است کما اینکه در سال 1398 پس از آنکه رئیس جمهور محترم اظهار داشت علی رغم خارج شدن آمریکا، برجام را با یاری کشورهای اروپایی اجرایی نموده و تحریم ها را برمی دارد، رهبری صراحتاً بدبینی خود را بیان کردند و البته مانع مذاکرات دولت با طرف های اروپایی نشدند. دست آخر دو سال پس از مذاکرات بی حاصل وزارت خارجه با طرف های اروپایی، محق بودن رهبر معظم انقلاب در ابراز بدبینی و خطا بودن دیدگاه رئیس جمهور در ابراز خوش بینی معین شد و داد خود این ها را هم درآورد. الان هم آنچه رهبری بر آن تأکید دارند اجرای مصوبه مجلس و عدم توجه به وعده های پوچی است که طرف های اروپایی مطرح می کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1626

به "ادعای کیهان درباره نظر رهبر انقلاب درخصوص مذاکرات وین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای کیهان درباره نظر رهبر انقلاب درخصوص مذاکرات وین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید