هوآوی برای اولین بار در لیست 10 برند با ارزش دنیا نهاده شد

به گزارش هولی، در گزارش جدید منتشر شده با نام Global 500 2020 از سوی Brand Finance، شرکت هوآوی در صندلی سومین شرکت چینی لیست ارزشمندترین برندها، با ارزش 65.084 میلیارد دلار قرار گرفته، ارزشی که افزایش 4.5 درصدی را در مقایسه سال به سال نشان می دهد.

هوآوی برای اولین بار در لیست 10 برند با ارزش دنیا نهاده شد

Brand Finance در گزارش خود درباره هوآوی نوشته: آنچه واضح است، با افزایش حضور هوآوی در بازارهایی که به طور سنتی توسط سرویس دهنده های غربی پوشش داده می شدند، فرصت عظیمی برای صنایع مخابراتی و حوزه 5G هوآوی به دست آمده و این شرکت، وارد رقابت شدیدی شده است. علی رغم این رقابت چالش برانگیز، این شرکت راستا پیش رو را هموار نموده و با ارزش برند حدود 65.1 میلیارد دلاری، برای اولین بار در میان 10 برند با ارزش دنیا قرار گرفته است.

ایالات متحده آمریکا با داشتن 205 شرکت که عددی حدود 45.4 درصد از 500 شرکت برتر لیست را تشکیل می دهد، بهترین عملکرد را با مجموع ارزش برندها به مقدار 3204 میلیارد دلار داشته است. چین با حضور 70 شرکت، معادل 18.9 درصد و ارزش مجموع 1334 میلیارد دلار، رقابت نزدیکی با آمریکا را تجربه می نماید.

بخش فناوری، چشمگیرترین حضور را در بخش باارزش ترین ها دارد. در میان 500 شرکت با ارزش دنیا، 46 شرکت معادل 14 درصد، از بخش فناوری حضور دارند و مجموع شرکت های حوزه فناوری ارزشی معادل 986.5 میلیارد دلار دارند. هوآوی، تنها برند چینی حوزه فناوری است که در میان 10 برند با ارزش دنیا جای گرفته است.

رشد ارزش برند هوآوی را می توان به تعهد این شرکت به نوآوری، مربوط دانست. امری که باعث شده به طور پیوسته شاهد بهبود رقابت در بخش محصولات و البته ارتقای تجربه کاربران باشیم.

در ابتدای سال 2019 میلادی، هوآوی پیش بینی کرد که 240 میلیون دستگاه گوشی هوشمند را روانه بازار خواهد نمود تا موقعیت خود را به عنوان دومین شرکت عظیم سازنده گوشی های هوشمند در دنیا، تثبیت کند. این شرکت، بیش از 44 میلیون دستگاه گوشی پرچم دار سری HUAWEI P و HUAWEI Mate را وارد بازار کرد که در مقایسه سالانه، این رقم افزایش 50 درصدی را نشان می دهد. گوشی های هوشمند 5G هوآوی با تحسین منتقدان و هواداران به دلیل پیشرفت های چشمگیر در حوزه فناوری، رکورد 6.9 میلیون دستگاه عرضه به بازار را تا دسامبر 2019 میلادی به ثبت رساندند.

هوآوی در سال گذشته میلادی، تجربه فراگیر و جامعی را با رونمایی از طیف جدید محصولات در بخش های مختلف، شامل تبلت ها، کامپیوترهای شخصی، دستگاه های پوشیدنی و تجهیزات اینترنت اشیا در اکوسیستم HiLink ایجاد کرد.

در نگاه به آینده، هوآوی همچنان متعهد به سیاست های فراگیر و یکپارچه باقی خواهد ماند. ریچارد یو مدیرعامل هوآوی در این باره می گوید: سیاست جامع و یکپارچه با سناریوهای مختلف، تمرکز اصلی هوآوی برای ده سال آینده خواهد بود. ما در تعهدمان برای ایجاد اکوسیستمی مجتمع ثابت قدم هستیم؛ فضایی که در آن تبلت ها، کامپیوترهای شخصی، دستگاه های واقعیت مجازی، دستگاه های پوشیدنی، نمایشگرهای هوشمند، اسپیکرهای هوشمند، خودروها و تجهیزات اینترنت اشیا، همگی در ارتباط با گوشی های هوشمند قرار گرفته تا تجربه کاربری کاملاً یکپارچه و بی سیمی را ارائه دهند.

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1394

به "هوآوی برای اولین بار در لیست 10 برند با ارزش دنیا نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوآوی برای اولین بار در لیست 10 برند با ارزش دنیا نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید