مهرداد محمدی: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است ، رابطه من و میلاد فراتر از برادری است

به گزارش هولی، مهرداد محمدی، ملی پوش ایرانی تیم آوِس پرتغال مطالبی درباره رابطه با برادرش (میلاد محمدی) و کشورمان بیان نمود.

مهرداد محمدی: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است ، رابطه من و میلاد فراتر از برادری است

به گزارش هولی و به نقل از روزنامه Abola پرتغال، مهرداد محمدی درباره روابط خود با برادرش که در فصل جاری پس از 3 سال بازی در تیم احمد گروژنی روسیه به تیم خنت بلژیک پیوسته است گفت: ما به اتفاق هم رشد و مبارزه کردیم. روابط میان من و میلاد بسیار عالی است. ما برای هم فراتر از یک برادر هستیم.

مهرداد محمدی که از تیم سپاهان راهی تیم آوِس پرتغال شد اضافه نمود: من و میلاد دوستان خوبی برای هم هستیم. پیش از این گفت وگو با میلاد یک ساعت صحبت کردم. او گلزنی من دربازی اخیر تیم آوِس در لیگ برتر پرتغال را تبریک گفت. البته من هم به میلاد نخستین حضور 90 دقیقه ای در ترکیب تیم خنت بلژیک را تبریک گفتم. همه از این اتفاق ها در کشورمان خشنود هستند که شامل ما نیز می گردد.

ملی پوش ایرانی تیم آوِس درباره شرایط زندگی در ایران گفت: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است. عاشق کشورم هستم و مردم ایران عاشق فوتبال هستند. این ورزش محبوب ماست. تاسف می خورم که در بازی ایران برابر پرتغال در جام جهانی 2018 غایب بودم. این بازی رویای من بود. من فرهنگ و میهمان نوازی مردم پرتغال را دوست دارم. هرگز در این کشور احساس تنهایی نمی کنم. احساس می کنم در تیم بسیار خوبی هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 308

به "مهرداد محمدی: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است ، رابطه من و میلاد فراتر از برادری است" امتیاز دهید

1 کاربر به "مهرداد محمدی: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است ، رابطه من و میلاد فراتر از برادری است" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهرداد محمدی: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است ، رابطه من و میلاد فراتر از برادری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید