معلم مازندرانی به علت پخش موسیقی اخراج شد؛ مدرسه هم لغو امتیاز می گردد!

به گزارش هولی، ایرنا نوشت: مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: در پی پخش آهنگ مبتذل به وسیله معلم یک مدرسه در شهرستان قائمشهر برخورد اداری لازم انجام شد و ضمن قطع همکاری با وی، به احتمال مجوز فعالیت مدرسه نیز لغو خواهد شد.

معلم مازندرانی به علت پخش موسیقی اخراج شد؛ مدرسه هم لغو امتیاز می گردد!

روز گذشته تا به امروز فیلمی از یک مدرسه غیرانتفاعی در شهرستان قائمشهر در فضای مجازی در حال انتشار و دست به دست شدن است که در آن هم خوانی آهنگ تعدادی از دانش آموزان در این مدرسه را نشان می دهد.

حسین کمالی اضافه نمود: این فیلم کوتاه روز گذشته چهارشنبه در فضای مجازی به سرعت منتشر شد و پس از آن اداره کل آموزش و پرورش مازندران پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: پس از آنالیز و راستی آزمایی وقوع این اقدام در مدرسه مورد نظر، اقدامات اداری لازم در این خصوص پیگیری شد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه شورای نظارت، روند فعالیت حرفه ای مدارس غیرانتفاعی را آنالیز می نماید، گفت: رییس آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر جلسه شورا را برگزار کرد و درخصوص موضوع رخ داده تصمیم گیری های اداری لازم اتخاذ شد.

کمالی اضافه نمود: براساس تصمیم و رای این شورا، در حال حاضر مدیر مدرسه تذکر کتبی داده شد و برخورد های اداری دیگر نیز صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: بعلاوه این شورا بر عدم صلاحیت معلم مربوطه و قطع همکاری با وی رای داد و ایشان از روز یکشنبه هفته آینده اجازه حضور و تدریس در مدرسه را ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: بعلاوه به احتمال مجوز فعالیت این مدرسه نیز لغو گردد.

وی اضافه نمود: این اقدام معلم مدرسه که به نظر می رسد بدنبال شادکردن دانش آموزان بود از روی ناآگاهی انجام شد.

کمالی تاکید نمود: مدارس غیرانتفاعی که بخش بزرگی از فضا و فعالیت آموزشی مازندران بر دوش آن ها قرار داد در انجام فعالیت های خود می بایست براساس سیاست های آموزش و پرورش عمل نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 بهمن 1401 بروزرسانی: 27 بهمن 1401 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2226

به "معلم مازندرانی به علت پخش موسیقی اخراج شد؛ مدرسه هم لغو امتیاز می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معلم مازندرانی به علت پخش موسیقی اخراج شد؛ مدرسه هم لغو امتیاز می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید