فریبا: تمدید قرارداد مجیدی کار مهم و مثبتی بود، استقلال دو بازیکن سرعتی می خواهد

به گزارش هولی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که تمدید قرارداد فرهاد مجیدی کاری مهم و خوب بود و خیال کادر فنی را راحت کرد.

فریبا: تمدید قرارداد مجیدی کار مهم و مثبتی بود، استقلال دو بازیکن سرعتی می خواهد

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد تغییرات مدیریتی باشگاه استقلال گفت: ابتدا باید از زحمات مددی تشکر کنم، او با همه سختی ها کوشش کرد مسائل و اتفاقات پیرامون استقلال را مدیریت کند. همواره در پی این بودیم که مدیران ورزشی در رأس کار باشند و آقای آجورلو به اسم کسی که ورزشی به شمار میرود به اسم مدیرعامل انتخاب شده که باعث خوشحالی همه دوستداران استقلال است.

وی ادامه داد: بعد از انتخاب مدیرعامل، باید پول به باشگاه تزریق گردد چون مسائل اقتصادی بحث اصلی باشگاه است. امیدوارم با یک اسپانسر خوب قرارداد بسته گردد تا همه کارها سر وقت انجام گردد. حُسن بزرگ آجورلو این است که در مواقع بحرانی، مدیریت قوی دارد و این توانایی را بارها در گذشته نشان داده است. استقلال همواره مرکز بحران بوده و مدیرعامل تازه می تواند به خوبی مسائل را مدیریت کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تمجید از تمدید قرارداد 3 ساله فرهاد مجیدی اسم کرد: آجورلو در بدو حضورش در استقلال کار مهم و مثبتی را انجام داد. الان دیگر کادرفنی می تواند با خیال راحت کارش را انجام دهد . امیدوارم باشگاه بتواند یکی دو بازیکن سرعتی را در خط حمله جذب کند. در کل تیم نفرات خوبی دارد، فقط دو مهاجم سرعتی یا یک هافبک هجومی و یک مهاجم سرعتی باید به تیم اضافه شوند. با این حال شاید نظر کادرفنی چیز دیگری باشد چون آنها در کنار تیم هستند و بیشتر از نیازهای تیم خبر دارند.

فریبا در پاسخ به این سوال که می توان به موفقیت استقلال در فصل تازه امیدوار بود، گفت: صددرصد امیدوار هستیم . همه ما از بزرگترها و پیشکسوت ها، طرفداران، مدیران و کادرفنی باید همه انرژی مثبت به تیم تزریق و از اول فصل کار را با قدرت آغاز کنیم. کادرفنی از ابتدا در کنار تیم حضور داشته و بازیکنان برخلاف سال های گذشته با نظر مستقیم مجیدی و دستیارانش جذب شدند و انتظار می رود که تیم نتیجه خوبی بگیرد.

وی گفت: وقتی پول باشد و مدیریت باشگاه هم با قدرت کارش را انجام دهد، کادرفنی این توان و حمایت را از سوی باشگاه پشت سر خود حس می نماید. در این صورت همه برنامه ها به درستی انجام می گردد، اتحاد و همدلی به وجود می آید و به موفقیت بیشتر تیم یاری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1840

به "فریبا: تمدید قرارداد مجیدی کار مهم و مثبتی بود، استقلال دو بازیکن سرعتی می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبا: تمدید قرارداد مجیدی کار مهم و مثبتی بود، استقلال دو بازیکن سرعتی می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید