داستان پیچیده استقلال و ایرلاین غیرتحریمی برای سفر به عربستان

به گزارش هولی، از دیروز خبری در فضای مجازی دست به دست می چرخد که عربستانی ها اعلام نموده اند استقلال نمی تواند با هر پروازی راهی این کشور گردد. واقعیت این است که باشگاه استقلال در کوشش است با پرواز اختصاصی راهی این کشور گردد و پیش تر کنفدراسیون فوتبال آسیا با فدراسیون فوتبال ایران اطمینان خاطر داده بود که همه میزبانان طبق قوانین بین المللی شرایط پذیرایی از تیم های میهمان را رعایت خواهند کرد و کنفدراسیون فوتبال آسیا بر این مسئله نظارت خواهد نمود.

داستان پیچیده استقلال و ایرلاین غیرتحریمی برای سفر به عربستان

اما مسئله پرواز اختصاصی استقلال به عربستان و حاشیه هایی که ایجاد شده است از این قرار است که استقلال باید ایرلاینی را برای پرواز اختصاصی به عربستان انتخاب کرد که پیش تر از سوی خزانه داری آمریکا در فهرست تحریم ها نگرفته باشد باشد. فدراسیون فوتبال عربستان این موضوع را یادآوری نموده است. متاسفانه در گذشته تحریم ها شامل حال بعضی از ایرلاین های ایرانی هم شده است.

استقلال در اولین بازی پیش رو 14 فروردین در هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان پیکان در ورزشگاه آزادی تهران خواهد بود. بعد از تنش های به وجود آمده میان ایران و عربستان و برگزاری بازی های تیم های دو کشور در کشور ثالث این برای اولین بار است که عربستانی ها از یک تیم ایرانی پذیرایی خواهند کرد و به نظر می رسد با این تصمیم بحران برگزاری بازی های تیم های باشگاهی دو کشور در کشور ثالث حل خواهد شد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1784

به "داستان پیچیده استقلال و ایرلاین غیرتحریمی برای سفر به عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان پیچیده استقلال و ایرلاین غیرتحریمی برای سفر به عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید