سفر هیئت 40 نفره فعالان مالی یونان به ایران

به گزارش هولی، وزیر امور خارجه یونان اواخر ماه جاری میلادی به تهران خواهد آمد و هیئتی 40 نفره از فعالان مالی یونان در این سفر وی را همراهی خواهند کرد.

سفر هیئت 40 نفره فعالان مالی یونان به ایران

سفر با تور یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری اکاتی مرینی، حدود 40 فعال مالی یونانی، نیکوس کوتزیاس، وزیر امور خارجه این کشور را در سفری که اواخر ماه جاری به تهران خواهد داشت همراهی خواهند کرد تا فرصت های موجود در بازار ایران را مورد ارزیابی قرار دهند.

هیئتی تجاری از بخش های مختلف در این سفر وزیر خارجه یونان را همراهی خواهند کرد و فعالان در بعضی بخش ها امیدوارند بتوانند به بازار ایران نفوذ نمایند. هیئت اعزامی به تهران شامل نمایندگانی از جمله از شرکت هوایی آژه و شرکت های مصالح ساختمانی و مواد غذایی خواهد بود. همچنین حضور شرکت های داروسازی یونان از جمله الپن، دمو و ویانکس در این هیئت چشمگیر خواهد بود.

سازمان دهندگان این سفر از تمایل فراوان جامعه تجاری یونان به بازار این سخن می گویند، زیرا این بازار بزرگترین بازار دست نخورده منطقه به شمار می رود. ایران کشوری با ثروت فراوان به خصوص در زمینه مواد معدنی است و در بسیاری زمینه ها توسعه لازم را شاهد نبوده، اما تقاضای زیادی برای زیرساخت ها و کالاهای مختلف در این کشور وجود دارد.

از آنجایی که ایران ترکیه را یک همسایه غیرقابل پیش بینی ارزیابی می نماید، تهران مشتاق آنالیز مسیرهای تجاری جایگزین به اروپاست و یونان از این جهت می تواند پل رسیدن ایران به اروپا باشد.

94

منبع: تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 984

به "سفر هیئت 40 نفره فعالان مالی یونان به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر هیئت 40 نفره فعالان مالی یونان به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید