ترامپ هم راه حل فاصله گذاری اجتماعی را در پیش گرفت

به گزارش هولی، ایرنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا در جریان کنفرانس خبری در کاخ سفید خاطرنشان کرد که دستورالعمل های فدرال مربوط به فاصله گذاری اجتماعی احتمالاً سفت و سخت تر خواهد شد و محدودیت های سفر به چین و اروپا به قوت خود باقی خواهد ماند.

ترامپ هم راه حل فاصله گذاری اجتماعی را در پیش گرفت

به گزارش خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از تمامی مردم کشورش خواست تا با پیروی از دستورالعمل های اعلام شده تا آوریل امسال میلادی به مبارزه با پاندمی ویروس کرونا یاری نمایند.

وی اضافه نمود: تا به امروز بیش از یک میلیون آمریکایی تست کرونا دادند که این یک اتفاق مهم محسوب می گردد.

ترامپ روز یکشنبه اعلام نموده بود که این دستورالعمل ها از جمله ترغیب شهروندان به عدم تجمع در گروه های بیش از 10 نفر و اجتناب از صرف غذا در رستوران ها تا خاتمه ماه آینده میلادی ادامه خواهد داشت.

رئیس جمهور آمریکا در جریان این کنفرانس خبری گفت: این دستورالعمل ها احتمالا کمی سفت و سخت تر خواهد شد و من از همگان می خواهم تا این دستورالعمل ها را دنبال نمایند. همه ما در پیروزی در این جنگ نقشی ایفا می کنیم. هر شهروند، خانواده و کسب و کار می تواند کار را در مهار بحران ویروس کرونا سخت سازد. این وظیفه وطن پرستانه مشترک ما محسوب می گردد. 30 روز آینده یک دوران پر چالش و بسیار حیاتی است.

ترامپ همچین تاکید نمود که دولتش پیشنهاد مطرح شده از سوی اسکات گاتلیب، کمیسیونر سابق مواد غذایی و دارو را آنالیز خواهد نمود.

گاتلیب پیشنهاد داده که به منظور مهار شیوع ویروس کرونا تمامی آمریکایی ها به هنگام خروج از منزل ماسک به صورت بزنند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود توضیح داد: آمریکا دریافت تجهیزات حفاظت فردی از کشورهای خارجی را شروع نموده است.

ترامپ گفت: روسیه و چین تجهیزات متعددی از جمله تجهیزات پزشکی را برای یاری به آمریکا در مبارزه با پاندمی ویروس کرونا ارسال نموده اند. چین بسته هایی را برای ما ارسال نموده که فوق العاده است. روسیه نیز یاری بسیار بزرگی به ما نموده که آن نیز اقدامی بسیار خوب و فوق العاده محسوب می گردد.

وی تاکید نمود: ما این بسته ها را از سراسر دنیا دریافت می کنیم و یاری هایی را که بتوانیم به کشورهای دیگر ارسال می کنیم. من به تازگی با جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا صحبت کردم و آمریکا در حال ارسال تجهیزات پزشکی به ارزش 100 میلیون دلار به ایتالیاست؛ تجهیزاتی که خود آمریکا به آنها احتیاج ندارد. این بسته ها شامل تجهیزات جراحی، پزشکی و بیمارستانی هستند.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 942

به "ترامپ هم راه حل فاصله گذاری اجتماعی را در پیش گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ هم راه حل فاصله گذاری اجتماعی را در پیش گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید