تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

به گزارش هولی، یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی مشروح تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

به گزارش هولی، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی مشروح تذکرات کتبی کنندگان به مسئولان اجرایی کشور را بدین شرح قرائت کرد:

افضلی، کننده نهبندان به وزیر ورزش: عدم توجه به تکمیل عملیات اجرایی و احداث استخر سرپوشیده شهرستان سربیشه

نانواکناری، کننده بابلسر به وزیر علوم: دانشگاه مازندران مدت ها است که با سرپرستی اداره می شود لذا باید تکلیف آن تعیین شود.

محجوب، کننده تهران و قاضی پور کننده ارومیه به وزیر کار: تسریع در تعیین ریاست سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی وی؛ با توجه به این که قانون کار روز جهانی کارگر را تعطیل رسمی اعلام کرده اما برخی کارفرمایان بدون توجه و پرداخت مابه التفاوت کارگران را وادار به کار می کنند. به وزیر کشور: برای راهپیمایی روز کارگر مجوز لازم به خانه های کارگر سراسر کشور صادر شود.

قاضی پور، حضرت و خالقی کنندگان ارومیه و خلخال به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در تشکیل پرونده خسارت سرمازدگی 48 ساعت گذشته استان آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل به خصوص شهرستان های ارومیه و خلخال و کوثر

بهادری، کننده ارومیه به وزیر آموزش: حق التدریس ها و هزینه امتحانات معلمان از سال 96 پرداخت نشده و بیمه تکمیلی فرهنگیان و آتیه سازان حافظ، بیمه بسیار ناکارآمدی است و پولی که حق معلمان است، داده نمی شود.

بهادری و دلخوش به وزیر نفت: متأسفانه پالایشگاه ها از تحویل وکیوم VB به قیرسازان استنکاف می کنند که نیاز به اقدام فوری برای رسیدگی دارد.

یارمحمدی، کننده زاهدان به وزیر آموزش: طرح پاسخی که درباره سوالات از وزارت آموزش و پرورش صورت می گیرد، صرفاً برای رفع مسئولیت است لذا به معاونان بگویید پاسخ ها، واضح و شفاف باشد. همچنین دانش آموزان و کادرهای آموزشی و اداری استان سیستان و بلوچستان به خاطر رهاشدگی آموزش و پرورش استان و سیاست زدگی و تبعیض در سردرگمی و بلاتکلیفی به سر می برد و کسی پاسخگو نیست. به رئیس جمهور: سرانه تخت های بیمارستان استان با معمول کشور 50 درصد فاصله دارد و به مردم محروم این استان توجه نمی شود. به وزیر صنعت: به معاونان خود و دستگاه های ستادی استانی اعلام کنید پاسخ مکالمات را صریح و شفاف بیان کنند.

ذوالقدر، کننده تهران و هفت کننده دیگر به وزیر نیرو: ضرورت رفع خاموشی محور قدیم تهران-قم در محدوده باقرشهر

ذوالقدر، کننده میناب به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم توجه به سیل بزرگ ملخ ها و مقابله با آن به عنوان تهدید جدی محصولات

قلی زاده، کننده کلیبر به وزیر اقتصاد: با توجه به این که تعدادی از مردم شریف شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند از دریافت یارانه و توزیع سهام عدالت حذف شده اند مصرانه پیگیر هستم تا به حقوق قانونی خود برسند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 183

به "تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید