کنفرانس تهران هوشمند برگزار می گردد

کنفرانس تهران هوشمند توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.

کنفرانس تهران هوشمند برگزار می گردد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کنفرانس تهران هوشمند 18 و 19 آذرماه سال 98 برگزار می گردد که 15 آبان ماه آخرین مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس است.

این کنفرانس در محورهای داده باز و حمکرانی هوشمند شهری، مطلع سازی، آموزش و توانمندسازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند، مشارکت ذی نفعان، بهره وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده، شهرنوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده، کلان داده، داده کاوی و استخراج داده های سودمند و قابل اعتماد برگزار می گردد.

شهر هوشمند و شاخص های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها، توسعه پایدار و چالش های محیط زیست شهری، جابه جایی هوشمند، مدلسازی و تحلیل داده های حمل و نقل شهری و کاربردها و روندهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات شهر هوشمند از دیگر محورهای این کنفرانس به شمار می روند.

مقالات برتر کنفرانس تهران هوشمند در مراسم افتتاحیه رویداد تهران هوشمند ارائه خواهند شد و همچنین مقالات برتر در مجلات علمی و پژوهشی داخلی منتشر می شوند.

متقاضیان برای شرکت در این کنفرانس و اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی smart.tehran.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 382

به "کنفرانس تهران هوشمند برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس تهران هوشمند برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید