چگونه در فری فایر حرفه ای شویم؟ [ آپدیت 2022 ]گارنا فری فایرشروع بازی فری فایرحرکت در میدان بازیکوله پشتی بازیکنانمسیر بازی فری فایرجم فری فایر رایگانسلاح و تجهیزاتجمع بندی

به گزارش هولی، آیا شما هم از جمله بازیکنان بازی های آنلاین هستید؟ هیجانی که در این بازی ها به بازیکن منتقل می گردد، بسیار بالاست. در این گروه از بازی های آنلاین ضروری است که سرعت، دقت و مهارت جزو توانمندی های هر بازیکنی باشد. یکی از این بازی های پر مخاطب و البته هیجان انگیز، گارنا فری فایر می باشد. این سری از بازی های آنلاین موبایلی، کاربران بسیار زیادی را در کل دنیا از آن خود نموده است. هر کسی دوست دارد در این برنامه هیجان انگیز برترین باشد و به صورت حرفه ای بازی کند. از این طریق یک بازی لذت بخش و پر هیجان را تجربه می کند. اما چگونه در فری فایر حرفه ای شویم؟ شاید این سوال خیلی از بازیکنان مبتدی و تازه وارد باشد. کافیست چند نکته ساده را رعایت کنید. به همین راحتی به یکی از حرفه ای ترین ها مبدل می شوید.

چگونه در فری فایر حرفه ای شویم؟ [ آپدیت 2022 ]گارنا فری فایرشروع بازی فری فایرحرکت در میدان بازیکوله پشتی بازیکنانمسیر بازی فری فایرجم فری فایر رایگانسلاح و تجهیزاتجمع بندی

گارنا فری فایر

گارنا فری فایر یک بازی چند مرحله ای بوده که هر مرحله 10 دقیقه زمان می برد. شرط صعود از یک مرحله به مرحله دیگر، پیروزی در یک مرحله است. اما پیروزی هر گیمر در میدان بازی با زنده ماندن او رقم می خورد. در واقع، در هر مرحله تعدادی کاراکتر با هم می جنگند تا فقط یک نفر زنده بماند. به عبارتی دیگر، یک بازی در سبک زندگی و بقا نیز محسوب می گردد. 50 کاراکتر در هر مرحله از بازی حضور دارند. هر کدام از آن ها قابلیت های خاصی داشته و با تکنیک های خاصی مبارزه می نمایند. از نقطه آغاز بازی تا خاتمه آن به نکات زیر توجه کنید. بدون شک هر کدام از این نکات اقدامی موثر در جهت حرفه ای شدن شما خواهد بود.

آغاز بازی فری فایر

در آغاز بازی فری فایر باید با استفاده از هلی کوپترهای تک سر نشین به جزیره دور افتاده ای بروید. نقطه فرود شما در این میدان بسیار مورد توجه است . این فرود در منطقه بازی را دست کم و سرسری نگیرید. سعی کنید فرودی حساب شده و با دقت داشته باشید. کاری که بازیکنان حرفه ای انجام می دهند همین است. اگر می خواهید عین حرفه ای ها باشید این نکته پیش پا افتاده را از قلم نیندازید. منطقه ای خلوت را برای فرود خود انتخاب کنید. در این صورت فرصت کافی برای تجهیز شدن و داشتن یک مبارزه حساب شده را خواهید داشت. در غیر این صورت امکان دارد در ابتدای ورود به بازی، حذف شوید.

حرکت در میدان بازی

برای حرفه ای شدن در بازی فری فایر سعی کنید ماهرانه و با سرعت جابجا شوید. سکون در یک نقطه و یا داشتن حرکات مستقیم، شما را به راحتی در تیررس دشمن قرار می دهد. بنابراین باید از حرکات قابل تشخیص به وسیله دشمن پرهیز کنید. حتما در نظر بگیرید که نباید به راحتی مورد هدف گیری واقع شوید. حرکات زیگزاگی یکی از برترین حرکات برای گیج کردن مهاجم بوده و سعی کنید مداوما به این شکل حرکت کنید. حتی در موقع تیراندازی پیشنهاد می گردد یک جا ثابت نمانید. تحرک و جابجایی برای حفظ امنیت شما شگردی حرفه ای تلقی می گردد. حرکات درازکش، نشسته و … نیز در تلفیق با این حرکات، برای دفاع و استتار گزینه های خوبی هستند.

کوله پشتی بازیکنان

یکی از تجهیزاتی که یک بازیکن جهت حرفه ای بودن در فری فایر به همراه دارد، کوله پشتی است. کوله پشتی وسیله ای همراه و مناسب جهت حمل و نقل تجهیزات و مهمات کاراکتر می باشد. هر آیتم دیگری را که در ادامه بازی پیدا می کند، نیز درون کوله پشتی خود نگهداری می کند. در مواقع مورد احتیاج به سهولت قابل دسترسی هستند. بنابراین یک گزینه مهم و البته لازم برای هر بازیکن خواهد بود. البته به این نکته توجه کنید که کوله پشتی خود را بیش از حد سنگین نکنید. وسایل اضافی و غیر ضروری را از آن حذف نمایید. یک کوله پشتی سنگین از سرعت حرکت کاراکتر می کاهد. بنابراین سرعت پایین بازیکن ممکن است جان او را به خطر بیندازد. بهتر است در پر نمودن این وسیله کمی دقت داشته و احتیاجمندی را چاشنی انتخاب خود نمایید.

راستا بازی فری فایر

در طول راستا بازی فری فایر با بخش های مختلفی روبرو خواهید شد. به طور مثال، در بعضی مواقع با قارچ هایی روبرو می شوید که دارای امتیاز هستند. این قارچ ها الکی بر سر راه شما قرار نگرفته اند. با داشتن آن ها بر تعداد جان خود می افزاید. یک مورد دیگر، امکان پرش برای کاراکتر می باشد. پرش ها ضمن عبور دادن کاراکتر از بعضی موانع، سرعت او را نیز می افزایند. توجه به این نکات ساده، به فرایند بهتر بازی و داشتن یک بازی حرفه ای یاری می کند. نادیده گرفتن این موارد برای افراد مبتدی و تازه کار عادی است. آن ها به مرور یاد می گیرند مثل حرفه ای ها فکر نموده و عمل نمایند.

جم فری فایر رایگان

جم فری فایر یا الماس فری فایر یکی از امتیازات مهم این بازی است. به یاری این پول درون برنامه ای می توانید کارهای مختلفی را در بازی انجام دهید. امکان خرید انواع احتیاجمندی ها و ورود به بخش های قفل شده تسهیل می گردد. در نتیجه، هیجان بازی چند برابر خواهد شد. ماموریت های دو نفره، انواع ماموریت های هفتگی، ماهانه و حتی روزانه وجود دارد. گذراندن ماموریت ها با موفقیت شما را صاحب جم می کند. یک بازی پیروزمندانه و قدرتمندانه نیز به شما مقداری الماس می بخشد. این روش های رایگان را حتما در نظر بگیرید. زیرا الماس فری فایر قادر است شما را به سمت حرفه ای شدن راهنمایی نماید.

سلاح و تجهیزات

سلاح و تجهیزاتی را در بازی گارنا فری فایر انتخاب کنید که با آن ها آشنایی کافی دارید. در واقع به خوبی می توانید از آن استفاده نمایید و هدف گیری دقیقی داشته باشید. بنابراین در انتخاب سلاح و مهمات مورد احتیاج خود دقت نمایید. در بازی و در حین جنگیدن، یک سری سلاح و تجهیزات به صورت بسته بندی از آسمان فرود می آیند. به موقع به آن ها برسید و نگذارید هدر بفرایند. با یاری این موارد می تواند ضمن پیشرفت در بازی، یک بازی ماهرانه را از خود ارائه می دهید. سعی کنید کار با انواع سلاح را در اتاق تمرین بازی تمرین نمایید.

جمع بندی

چگونه در فری فایر حرفه ای شویم؟؟ بدون شک هر بازیکنی دوست دارد برترین باشد. این برترین بودن در یک بازی، با موفقیت و پیروزی او نمود پیدا می کند. با در نظر گرفتن همین چند نکته معرفی شده، می توانید خود را بازیکنی حرفه ای نشان دهید. مطمئن باشید که با یاری این موارد به سادگی می توانید به پیروزی و موفقیت دست پیدا کنید

منبع : https://geminja.com

منبع: اتاق
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2112

به "چگونه در فری فایر حرفه ای شویم؟ [ آپدیت 2022 ]گارنا فری فایرشروع بازی فری فایرحرکت در میدان بازیکوله پشتی بازیکنانمسیر بازی فری فایرجم فری فایر رایگانسلاح و تجهیزاتجمع بندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در فری فایر حرفه ای شویم؟ [ آپدیت 2022 ]گارنا فری فایرشروع بازی فری فایرحرکت در میدان بازیکوله پشتی بازیکنانمسیر بازی فری فایرجم فری فایر رایگانسلاح و تجهیزاتجمع بندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید