پیگیری تکمیل فرایندها در سامانه جامع تجارت برای کالاهای هدف

به گزارش هولی، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت اعلام نمود: جهت تسریع ثبت اطلاعات فراوری و توزیع در سامانه های تجارت و انبار تمامی حوزه های مرتبط این سازمان با هماهنگی کامل با کلیه واحد های مالی عرضه کننده کالا های پتروشیمی، روغن موتور تصفیه اول، لوازم خانگی، پودر شوینده، پوشک خردسال، شیر خشک صنعتی و مقاطع فولادی شروع به کار کرده اند.

پیگیری تکمیل فرایندها در سامانه جامع تجارت برای کالاهای هدف

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، عباس تابش با بیان این مطلب گفت: آن دسته از کالا های پتروشیمی مشمول ثبت اطلاعات سامانه جامع تجارت خواهند شد که دارای گرید های عرضه شده در بورس (حدود 300 قلم) می باشند.

وی با تاکید بر تسریع در انجام امور، اضافه کرد: اطلاعات فراوری کنندگان و توزیع کنندگان و فعالین حقیقی یا حقوقی در زمینه روغن موتور تصفیه اول، مقاطع فولادی و لوازم خانگی و پودرشوینده، چنانکه مصوب شده است از طرف متولیان موضوعی مانند بورس یا انجمن های مرتبط به سازمان حمایت ارسال خواهد شد.

معاون وزیر صنعت، معدن تجارت ادامه داد: با توجه به غیرفعال بودن سامانه مجوز جهاد کشاورزی، در صورت احتیاج مجوز موقت به وسیله مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر تا فرایند ثبت نام فعالین تجاری در سامانه تکمیل شود و هم اولین مرحله از اسناد تجاری شیرخشک صنعتی طی هفته آینده در سامانه جامع تجارت ثبت شود.

تابش گفت: جهت تسریع امور مربوط به سامانه جامع تجارت و سهولت انجام مراحل ثبت، لینک فیلم های آموزشی مربوط به اخذ شناسه کالا و ثبت نام فعالین در فرم های الکترونیکی سامانه جامع تجارت برای هدایت فعالان تجاری درج و اسناد آموزشی موجود درسامانه به صورت مجزا به انجمن ها ارایه می شود.

منبع: شاتا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1823

به "پیگیری تکمیل فرایندها در سامانه جامع تجارت برای کالاهای هدف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری تکمیل فرایندها در سامانه جامع تجارت برای کالاهای هدف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید