پنجشنبه، ، ، ، ، ، ، ، ، ، آیا اجرای طرح ساماندهی دستفروشان چهاراه ولیعصر (عج) متوقف شده است؟

به گزارش هولی، معاون خدمات شهری منطقه 11 شهرداری تهران درباره بعضی از اظهارنظرها مبنی بر توقف اجرای طرح ساماندهی دستفروشان تئاتر شهر توضیحاتی داد.

پنجشنبه، ، ، ، ، ، ، ، ، ، آیا اجرای طرح ساماندهی دستفروشان چهاراه ولیعصر (عج) متوقف شده است؟

از وبلاگ وردپرس دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

کوروش خرد معاون خدمات شهری منطقه 11 شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در واکنش به انتشار بعضی از اخبار مبنی بر توقف طرح ساماندهی دستفروشان و بساط گستران پیاده راه چهارراه ولیعصر (تئاتر شهر) با تأکید بر این نکته که هنوز اجرای این طرح ادامه دارد، گفت: در چند روز گذشته گزارش های مردمی به دست ما رسید که در آن ها اعلام شد دست فروشان و بساط گستران خیابان ولیعصر (عج) دوباره به معابر بازگشته و به سد معبر اقدام کردند.

معاون خدمات شهری منطقه 11 شهرداری تهران تأکید کرد: اجرای طرح انضباط شهری و جلوگیری از سد معبر دست فروشان و بساط گستران در محدوده چهارراه ولیعصر (عج) با همکاری یگان حفاظت شهرداری تهران همچنان ادامه دارد.

خرد توضیح داد: از زمان دریافت بعضی گزارش ها از شهروندان مبنی بر بازگشت دست فروشان، بساط گستران به سطح معابر چهارراه ولیعصر (عج) بازدید میدانی با حضور نمایندگان یگان حفاظت شهرداری تهران و معاون خدمات شهری منطقه 6 از سطح معابر انجام گرفت و باید اعلام کنم که بر اساس تفاهم نامه اجرا شده بین مناطق 6، 11 یگان حفاظت شهرداری تهران با نیروی انتظامی همچنان اجرای طرح انضباط شهری از ساعت 8 صبح تا 21 در محدوده خیابان ولیعصر (عج) انجام می گردد.

جزئیات اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در منطقه 8

او با اشاره به تغییر ساعت در فصل پاییز و تاریکی زودهنگام هوا توضیح داد: با توجه به اینکه در نیمه اول سال زمان تاریکی هوا با نیمه دوم سال متفاوت است مذاکراتی با نیروی انتظامی انجام شد تا ساعت اجرای طرح برای برطرف سد معبر و تداوم پیشگیری از بساط گستری افزایش یابد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 639

به "پنجشنبه، ، ، ، ، ، ، ، ، ، آیا اجرای طرح ساماندهی دستفروشان چهاراه ولیعصر (عج) متوقف شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجشنبه، ، ، ، ، ، ، ، ، ، آیا اجرای طرح ساماندهی دستفروشان چهاراه ولیعصر (عج) متوقف شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید