پست مدرنیسم در معماری!

هسته بازرگانی شرکت هلندی ویلو (Wilo) که در صنعت مونتاژ لوله های آب فعال است، طرح ساختمان این شرکت را این چنین که در تصاویر می بینید، طراحی نموده است.

پست مدرنیسم در معماری!

جهت دریافت خدمات طرح الاچیق ساده با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

این طرح شامل حجمی لوله ای شکل است که با نمای آلومینیومی جوش داده پوشیده شده است و به شکلی شیب دار و جذاب و تماشایی بالای سطح آب قرار گرفته است.

نمای دو سوی انتهایی ساختمان، نمای جلو خان بنا و نمای رو به آب را به نمایش می گذارد، که تا حد امکان شفاف طراحی و به سبک پست مدرنیسم شده است.

این در حالی است که نماهای جانبی این ساختمان سبک پست مدرنیسم بسته تر است و محافظی در مقابل سرو صدای ناشی از ترافیک در وستزنورگ ایجاد می نماید.

این فرم و مصالح ساختمانی، پویایی دوچندان به این خیابان می دهد. فرم و مصالحی که باید از آن به گونه ای از پست مدرنیسم در معماری یاد کرد.

سقف از صفحات سبک با پروفایل فولادی ساخته شده و به منظور بهره گیری از مزایای بتن ،(جلو گیری از گرم شدن سریع و بیش از حد فضای داخلی) شیارهای این صفحات استیل اغلب با بتن پرشده است.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 اسفند 1398 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 709

به "پست مدرنیسم در معماری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست مدرنیسم در معماری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید