هفت جاده مسدود است ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 19 تا 20

به گزارش هولی، معاون مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2311 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.5 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 ثبت شد.

هفت جاده مسدود است ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 19 تا 20

به گزارش خبرنگاران، مهدی مخبر در تبادل نظر با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، توضیح داد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترددترین جاده های کشور

وی گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 131 هزار تردد ، آزادراه کرج-قزوین با 122 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 117 هزار تردد ثبت شد.

هفت جاده مسدود است

معاون مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده شهداد-نهبندان ، محور خرم آباد-پل دختر، جاده پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، جاده قزوین-همدان در کیلومتر 110 و محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، به علت کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

تردد روان در محورهای تهران-شمال

مخبر می افزاید : دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در راستا رفت و برگشت محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز بعلاوه آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت نشان می دهد.

معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: در محورهای تهران-شمال و دیگر جاده های کشور، بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین-کرج

وی بیان نمود: در حال حاضر در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس ترافیک سنگین داریم.

ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 19 تا 20

مخبر بیان نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2311 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 0.5 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت بعلاوه سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1721

به "هفت جاده مسدود است ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 19 تا 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفت جاده مسدود است ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 19 تا 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید