نظارت و کنترل مستمر قیمت واحدهای عرضه کننده خدمات در نوروز 1401

به گزارش هولی، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از نظارت و کنترل مستمر قیمت واحدهای عرضه کننده خدمات در نوروز 1401 اطلاع داد.

نظارت و کنترل مستمر قیمت واحدهای عرضه کننده خدمات در نوروز 1401

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ روز پنجشنبه 26 اسفندماه 1400، چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان با حضور استاندار، فرمانداران، مدیرکل میراث فرهنگی و سایر اعضای کمیته های ستاد سفر آذربایجان شرقی برگزار گردید.

احمد حمزه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی در این جلسه با بیان اینکه حفظ ایمنی و سلامت گردشگران و رونق فعالیت بخش های گردشگری دو رکن اصلی سفرهای نوروزی 1401 آذربایجان شرقی است، ادامه داد: از تمامی فرمانداران خواستاریم تا فعالیت تمامی واحدهای عرضه کننده خدمات گردشگری آن ها در بستر سامانه هوشمند ایران من انجام گردد، بعلاوه ساماندهی مبادی ورودی و پاکسازی نوروزی شهر و عرضه کنندگان خدمات، فعالیت شبانه روزی مساجد منتخب در شهرستان، فراهم سازی مراکز عرضه صنایع دستی در شهرستان ها با تاکید استاندار و با همکاری فرمانداران اجرا خواهد شد.

او در ادامه به عدم افزایش قیمت ها در واحدهای عرضه کننده خدمات طی نوروز 1401 اشاره نمود و گفت: طی دو ماه اخیر نظارت های مستمر از واحدهای عرضه کننده خدمات انجام گرفته است و طبق ابلاغ مستقیم وزارت خانه متبوع، هیچگونه افزایش قیمتی در نرخ واحدهای عرضه کننده خدمات اعمال نخواهد شد و طی ایام بر این موضوع نظارت جدی انجام خواهد شد.

حمزه زاده بر تداوم ممنوعیت پذیرش و اقامت گردشگران در پارک های مسافر تاکید نمود و از تجهیز بعضی مدارس برای پذیرش اضطراری مسافران در پی تکمیل ظرفیت های هتل های استان به دستور استاندار، اطلاع داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، تامین آرد، نان و اقلام مصرفی مورد احتیاج در شهرستان های گردشگرپذیر استان را از دیگر اقدامات لازمی دانست که با همکاری فرمانداری ها و اعضای ستاد می بایست تمهیدات لازم انجام گردد.

حمزه زاده گفت: با توجه به اینکه از اوایل ایام نوروز 1401 در پایانه های مرزی آذربایجان شرقی، شاهد حضور خیل کثیری از هموطنان خواهیم بود لذا ضروری است تا با تاکید فرمانداران، نیروهای خدمات رسان در دو پایانه جلفا و نوردوز افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2076

به "نظارت و کنترل مستمر قیمت واحدهای عرضه کننده خدمات در نوروز 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت و کنترل مستمر قیمت واحدهای عرضه کننده خدمات در نوروز 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید