فصل بی سرو صدای نقل و انتقالاتی ساکت الهامی و نساجی

به گزارش هولی، تیم نساجی با کم ترین تغییر نسبت به فصل گذشته به استقبال لیگ بیست و یکم خواهد رفت.

فصل بی سرو صدای نقل و انتقالاتی ساکت الهامی و نساجی

به گزارش خبرنگاران، پس از حضور ساکت الهامی در نساجی و عملکرد خوب این تیم که منجر به بقا در لیگ برتر شد، مدیران نساجی با این مربی برای حضور در لیگ بیست ویکم به توافق رسیدند و جزو اولین تیم هایی بودند که تمرینات خود را شروع کردند. آن ها در ادامه در سرعین اردویی را برگزار کردند و پس از آن تمرینات پر فشار خود را در تهران ادامه دادند. نساجی بر خلاف تغییرات زیاد فصل گذشته خود، در این فصل از رقابت ها تغییرات زیادی در بازیکنان و کادر خود نداشته است و با هدف و برنامه ای تازه پا به فصل تازه لیگ برتر خواهد گذاشت.

ساکت الهامی در مورد برنامه نساجی در فصل جابجایی به خبرنگاران، گفت: ما نسبت به بودجه ، داشته ها و کمبودهایمان کار کردیم. نسبت به این فاکتور ما خیلی خوب عمل کردیم و توانستیم 90 درصد از شاکله تیم را حفظ کنیم. 4 بازیکن از تیم امیدمان که قهرمان لیگ کشور شدند در جمع ما حضور پیدا کردند و 3 بازیکن امید را از تیم مقاومت تهران جذب کردیم که بازیکنان آینده داری هستند. این بازیکنان در آینده به کار ما خواهند آمد و مثل سال جاری که از حضور یکی دو بازیکن درآمدزایی کردیم، امیدواریم سال آینده هم این اتفاق بیفتد. آرزویمان این است که فرایند تیم نسبت به فصل گذشته فرق کند و در نیم فصل دوم طرفدارانمان با آرامش شاهد بازی های تیم شان باشند.

نساجی تا به امروز سه ورودی و سه خروجی داشته و با هدف استفاده از بازیکنان امید و جوانان خود و آینده نگری و بعلاوه درآمدزایی از آن ها وارد فصل جابجایی شد. در ادامه خریدها و خروجی های نساجی را در فصل جابجایی می خوانید.

خروجی ها: رضا دهقانی، محمود قائدرحمتی و نیما میرزازاد

رضا دهقانی و محمود قائدرحمتی دو هافبک تاثیرگذار نساجی در فصل گذشته و بعلاوه نیما میرزازاده، دروازه بان این تیم از جمع شاگردان الهامی جدا شدند و به ترتیب به تیم های پرسپولیس، آلومینیوم و سپاهان پیوستند.

ورودی ها: امیرحسین باقرپور، رضا جعفری، مرتضی منصوری و علیرضا حقیقی

ساکت الهامی برای جایگزینی بازیکنان جدا شده توانست رضا جعفری را از سایپا به خدمت بگیرد تا جای خالی رضا جعفری را پر کند. جذب دروازه بان سابق تیم ملی برترین گزینه برای قائم شهری ها بود تا با خیالی آسوده وارد لیگ بیست ویکم شوند. بعلاوه مرتضی منصوری و امیرحسین باقرپور هم از سپاهان و نفت مسجدسلیمان آمدند تا بازیکنان مدنظر الهامی جذب شوند.

البته نهایی شدن یک بمب جابجاییی طی روزهای آینده می تواند خبرساز گردد. ساکت الهامی و باشگاه نساجی با مسعود شجاعی مذاکره نموده اند و گفته می گردد به زودی کاپیتان سابق تیم ملی در جمع شاگردان الهامی حضور خواهد یافت. باید دید در نهایت چه اتفاقی رقم خواهد خورد و باشگاه نساجی می تواند عملکردی متفاوت نسبت به چند فصل گذشته داشته باشد یا خیر.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1819

به "فصل بی سرو صدای نقل و انتقالاتی ساکت الهامی و نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل بی سرو صدای نقل و انتقالاتی ساکت الهامی و نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید