فریدونی در جمع ذوبی ها: همه ما برای اعتلای نام و جایگاه ذوب آهن می جنگیم

به گزارش هولی، مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن اصفهان با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه دیدار کرد.

فریدونی در جمع ذوبی ها: همه ما برای اعتلای نام و جایگاه ذوب آهن می جنگیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان، ظهر امروز (دوشنبه) مجتبی فریدونی مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن اصفهان با حضور در محل تمرین تیم فوتبال این باشگاه با رحمان رضایی سرمربی، اعضای کادر فنی و بازیکنان ذوب آهن دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار صمیمانه مجتبی فریدونی با ابراز خرسندی از حضور در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: همه ما همدل شده ایم تا تیم ذوب آهن بهترین نتایج را کسب کند. شما در کمال آرامش و تمرکز بر مسائل فنی تلاش کنید و نگران هیچ چیز نباشید.

فریدونی در ادامه اضافه نمود: هیئت مدیره کارخانه و مدیرعامل شرکت ذوب آهن، اعضای هیئت مدیره باشگاه و همه عوامل و دست اندرکاران در باشگاه ذوب آهن و هواداران یکدل و همدل با تیم ذوب آهن هستند تا شما بتوانید نتایج بهتری را کسب کنید. اگرچه فشارهایی روی تیم هست اما تیم فوتبال ذوب آهن این توانایی را دارد که با همدلی و تلاش مضاعف نتایج بهتری را کسب و دل هواداران ذوب آهن و پرسنل شرکت و باشگاه را شاد کند. همه ما برای اعتلای نام و جایگاه ذوب آهن می جنگیم و همه در کنار شما هستیم تا نتایج بهتری کسب کنید.

در سرانجام این دیدار مجتبی فریدون از بازیکنان خواست اگر درخواستی دارند مطرح کنند تا به آن رسیدگی شود.

رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در جمع کادر فنی و بازیکنان این تیم گفت: این حضور و این همدلی باعث خواهد شد که تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با شور و اشتیاق بیشتری کار و نتایج بهتری کسب کند. مطمئناً ما با این تیم جوان و باانگیزه تلاش خواهیم کرد تا نتایجی در خور نام بلند و جایگاه پرافتخار ذوب آهن اصفهان کسب و دل همه هواداران را شاد کنیم.

وی در سرانجام شرح داد: حضور همیشگی شما در کنار ما موجب دلگرمی بیشتر کادر فنی و بازیکنان خواهد شد .

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1484

به "فریدونی در جمع ذوبی ها: همه ما برای اعتلای نام و جایگاه ذوب آهن می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریدونی در جمع ذوبی ها: همه ما برای اعتلای نام و جایگاه ذوب آهن می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید