علیرضا کریمی: برای المپیک به 97 کیلوگرم می روم

به گزارش هولی، برنده مدال برنز وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد دنیا گفت که قصد دارد برای المپیک به وزن 97 کیلوگرم برود.

علیرضا کریمی: برای المپیک به 97 کیلوگرم می روم

علیرضا کریمی در مصاحبه با هولی، درباره استعفای رسول خادم و سرمربیگری غلامرضا محمدی در تیم ملی کشتی آزاد اظهار کرد: آقا غلام سال های گذشته در رده های مختلف از جمله بزرگسالان سرمربیگری نموده و از تجربه زیادی برخوردار است که می تواند به کشتی یاری کند. او بعد از مدت ها باز هم سرمربی تیم ملی شده و باید کار را آغاز کنیم و امیدوارم رو به جلو حرکت کنیم.

آزادکار اوزان 86 و 92 کیلوگرم ایران اضافه کرد: همه کسانی که با رسول خادم کار نموده اند می دانند او از همه وجود خود برای کشتی مایه می گذاشت و هیچوقت خسته نمی شد. خادم 7 سال برای کشتی زحمت کشید اما در نهایت اتفاقاتی افتاد که ترجیح داد دیگر نماند. در این مدت اتفاقات نادر و عجیبی رخ داد که باعث شد خادم دیگر به کار ادامه ندهد.

وی با اشاره به بدشانسی کشتی گیران ایران در رقابت های دنیای مجارستان گفت: درست است یک کشتی گیر اصلا نباید کاری با قرعه داشته باشد. خود من نیز هیچ وقت به قرعه توجهی نمی کنم اما واقعا ما به لحاظ قرعه با بدترین وضع ممکن روبرو شدیم. حسن یزدانی در همان دور اول به اصلی ترین رقیبش خورد یا پرویزهادی که باید به فینال می رسید اما در سخت ترین گروه ممکن نهاده شد. رضا اطری، عزت اکبری و... نیز هر کدام بدشانسی آوردند و در ثانیه های انتهای شکست خوردند. در مجموع تیم بدشانسی آورد وگرنه نتایج دنیای مجارستان اصلا حق کشتی ایران نبود.

دارنده 2 مدال برنز دنیا در ادامه و در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور کشتی گیرانی همچون حسن یزدانی، محمدجواد ابراهیمی و ... و شلوغ بودن وزن 86 کیلوگرم، قصدی برای تغییر وزن خود دارد یا خیر گفت: برای المپیک که قطعا بدنبال تغییر وزنم هستم و باید به 97 کیلوگرم بروم. البته باید در آن موقع و با توجه به شرایط وزنی ام بهترین تصمیم را بگیرم.

کریمی در انتها درباره قهرمانی تیمش در رقابت های جام باشگاه های دنیا و اینکه سطح فنی رقابت ها بسیار پایین بود نیز، گفت: از اینکه توانستیم بار دیگر عنوان قهرمانی را کسب کنیم خوشحالم. درباره سطح کیفی رقابت ها نیز غیبت تیم آمریکا تاثیرگذار بود اما مسابقات در مجموع سطح کیفی نسبتا خوبی داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 114

به "علیرضا کریمی: برای المپیک به 97 کیلوگرم می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا کریمی: برای المپیک به 97 کیلوگرم می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید