سه شرکت ابرقدرت دنیای کنسول های بازی تصمیم گرفته اند برای حفظ امنیت کاربران در بازی های آنلاین با یکدیگر متحد شوند

به گزارش هولی، شرکت های سونی، مایکروسافت و نینتندو که تقریبا کل بازار کنسول های بازی را در دست خود دارند تصمیم گرفته اند راهنمای امنیتی جدیدی را برای کاربران خود و علاقه مندان سرویس بازی های آنلاین تنظیم نمایند.

سه شرکت ابرقدرت دنیای کنسول های بازی تصمیم گرفته اند برای حفظ امنیت کاربران در بازی های آنلاین با یکدیگر متحد شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،در بیانیه جدیدی که توسط این شرکت ها منتشر شده، سه مجموعه نینتندو، مایکروسافت و سونی اظهار داشتند: حفظ امنیت بازیکنان آنلاین و حفاظت از داده های آن ها اقدامی چند وجهی و گسترده را می طلبد. در طی این اقدامات ما سعی می کنیم فواید فناوری پیشرفته، جوامع پشتیبان و قابلیت های انسانی را ترکیب کنیم تا بازدهی بیشتری داشته باشیم. اصول مورد نظر در حالی شکل می گیرند که تعداد بازی های آنلاین همچون Fortnite، Rocket League، Apex و Call of Duty: Warzone در حال افزایش است. این عناوین همچنین به کاربران اجازه تجربه میان پلتفرمی را می دهند که احتیاج به امنیت فضای آنلاین را افزایش می دهد.

علت توافق امنیتی بین شرکت های نینتندو، سونی و مایکروسافت

از آن جایی که قوانین امنیتی هر کنسول می تواند متفاوت باشد احتمال بروز خطرات و مسائل امنیتی نیز افزایش پیدا می نماید. به دنبال این مسائل شرکت سونی که پیش از این با قابلیت کراس پلی مشکل داشت سعی نموده با برقراری قوانین و اصول های جدید امنیت کاربران خود را توسعه دهد. قوانین جدید در قالب سه بخش مختلف عرضه خواهند شد که شامل پیشگیری، مشارکت و مسئولیت پذیری می شوند. بخش پیشگیری به کاربران اجازه می دهد که تنظیمات امنیت خود را شخصی سازی نمایند.

در قسمت مشارکت افراد شاهد حضور شرکت ها و سازمان های مختلف با قوانین خاص هستند. در نهایت بخش مسئولیت پذیری قسمت تعهد به شفافیت قوانین و اقدامات شرکت های بازی سازی و سازندگان کنسول ها را پوشش می دهد. این سه شرکت اظهار داشتند که همکاری جدید آن ها تماما به هدف حفاظت از امنیت کاربران انجام شده است. متاسفانه بیانیه سه شرکت سونی، مایکروسافت و نینتندو اطلاعات بسیاری را در خود جای نمی داد اما به نظر می آید قابلیت کراس پلی برای کاربران با توسعه شگفت انگیزی روبه رو گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1392

به "سه شرکت ابرقدرت دنیای کنسول های بازی تصمیم گرفته اند برای حفظ امنیت کاربران در بازی های آنلاین با یکدیگر متحد شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه شرکت ابرقدرت دنیای کنسول های بازی تصمیم گرفته اند برای حفظ امنیت کاربران در بازی های آنلاین با یکدیگر متحد شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید