رستوران های سنگاپور؛ از باسیلیکو تا شیراز

به گزارش هولی، سنگاپور از جمله مقاصد گردشگری جذاب برای گردشگران است. انتخاب یک رستوران مناسب می تواند گاهی مسئله مهمی برای گردشگران باشد. در ادامه با بعضی از رستوران های سنگاپور آشنا شویم.

رستوران های سنگاپور؛ از باسیلیکو تا شیراز

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

خوردن غذاهای محلی یا غذاهای مخصوص هر کشور می تواند تجربه ای جدید باشد، که خوب یا بد تا سال ها در خاطر می ماند. اما بعضی مایل به امتحان کردن غذاهای بیگانه نیستند. برای این افراد هیچ نگرانی در سفر به سنگاپور وجود ندارد زیرا علاوه بر رستوران هایی با منوهای غذاهای محلی، رستوران های سنگاپور غذای ایرانی نیز دارند. در سنگاپور رستوران های فراوانی وجود دارد که منوی بعضی از آن ها شامل غذاهای خارجی و بعضی دیگر شامل غذاهای محلی هستند. در این مقاله به بعضی از رستوران های ارائه دهنده غذاهای خارجی در سنگاپور می پردازیم.

رستوران باسیلیکو (basilico)

منوی رستوران باسیلیکو (basilico) شامل غذاهای سنگاپوری و ایتالیایی است. این رستوران شامل یک بوفه بسیار عالی است. افراد برای صرف هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام به این رستوران زیبا مراجعه می نمایند.

ساعت کار

  • صبحانه:

دوشنبه تا شنبه 6:30 صبح تا 10:30 صبح

یکشنبه ها 7 صبح تا 10:30 صبح

  • ناهار:

دوشنبه تا شنبه 12 ظهر تا 2:30 بعد از ظهر

یکشنبه ها 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر

  • شام:

هر روز از ساعت 6:30 عصر تا 10 شب

رستوران آندره

منوی رستوران آندره (Andre) شامل غذاهای فرانسوی است. سرآشپز و صاحب این رستوران فردی به نام آندره است که از 15 سالگی در جنوب فرانسه زیر نظر یک خانم و آقای فرانسوی آشپزی می کرد. نکته جالب توجه در این رستوران پذیرایی آقای آندره و همسرش از میهمانان است. فضای این رستوران کاملا محبت آمیز و برای صرف یک شام رمانتیک بسیار مناسب است. برخورد کارکنان بسیار مودبانه، غذاها لذیذ و تزئینات شان بسیار زیبا و خلاقانه است.

ساعت کار

یکشنبه ، سه شنبه، پنجشنبه، شنبه از 7 عصر تا 11 شب

چهارشنبه و آدینه از 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر، 7 عصر تا 11 شب

دوشنبه ها تعطیل است

رستوران سامر پاویلیون (summer pavilion)

منوی رستوران summer pavilion شامل غذاهای چینی و منوی غذاهای گیاهی است. فضا، کیفیت غذا و سرویس دهی بسیار عالی است. قیمت غذاها بالا است اما ارزشش را دارد.

ساعت کار

هر روز از 11:30 تا 2:30، 6:30 عصر تا 10:30 شب.

رستوران ام.تی.آر (MTR)

منوی رستوران MTR شامل غذاهای جنوب هند است. غذاهای این رستوران همواره از مواد تازه درست می شوند. محیط رستوران بسیار تمیز، غذاها لذیذ و رفتار کارکنان مودبانه و سریع است.

ساعت کار

هر روز به جز دوشنبه ها از 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر، 5:30 عصر تا 9:30 شب

رستوران بلو کوزینا (Blu Kouzina)

منوی رستوران Blu Kouzina شامل غذاهای یونانی بوده و تمام مواد اولیه غذاها اورگانیک است. از ویژگی های این رستوران غذاهای دریای خوشمزه، کارکنان مودب، فضای دلپذیر و زیبا است.

ساعت کار

هر روز از 12 ظهر تا 2:30 بعدازظهر، 6 غروب تا 10 شب

رستوران کات (cut)

اگر به دنبال تجربه طعم لذیذ استیک هستید به رستوران cut بروید. رستوران کات یکی از بهترین استیک هوس های (رستورانی که فقط استیک سرو می نماید) سنگاپور است. سرویس دهی رستوران همچنین غذاها عالی هستند.

ساعت کار

هر روز از 5:30 عصر تا 10 شب

رستوران ژان (Jaan)

کلمه ژان به زبان کهن سانسکریت به معنای کاسه است. رستوران Jaan غذاهای مدرن فرانسوی و غذاهای گیاهی سرو می نماید و سعی بر این دارد تا با استفاده از مواد اولیه تازه و غذاهایی با تزئینات زیبا و در عین حال ساده، یک آشپزی خلاق را در اختیار مشتریان قرار دهد. رفتار کارکنان مودبانه و فضا دلپذیر است.

ساعت کار

هر روز بجز یکشنبه ها از 12 ظهر تا 2:30 بعدازظهر، 7 عصر تا 11 شب

رستوران لاین (Line)

رستوران Line ارائه نماینده غذاهای بین المللی است، از غذاهای دریایی گرفته تا خوراک های غربی و آسیایی.

ساعت کار: هر روز از 5 عصر تا 1 بامداد

رستوران فرتینی لا تراتوریا (Fratini la Trattoria)

شما در رستوران Fratini la Trattoria با منوی انواع غذاهای سنتی و مدرن ایتالیایی روبه رو می شوید. این رستوران برای هر سه گروه دوستداران گوشت، غذاهای دریایی و غذاهای گیاهی غذاهایی مطابق میل آن ها ارائه می نماید. کیفیت عالی غذاها، برخورد مودبانه و محبت آمیز کارکنان، و فضای دلپذیر از ویژگی های رستوران فرتینی است.

ساعت کار

هر روز از 12 ظهر تا 2:30 بعدازظهر، 6 غروب تا 11 شب

رستوران کری کالچر (Curry Culture)

منوی رستوران کری کالچر Curry Culture شامل غذاهای سنتی و مدرن هندی است. فضای رستوران دلپذیر، رفتار کارکنان مودبانه و محبت آمیز و غذاها لذیذ است.

ساعت کار

هر روز از 12 ظهر تا 2:30 بعدازظهر، 5:30 عصر تا 10:30 شب

رستوران اسپاگو (Spago)

رستوران Spago در طبقه 57 برج مارینا بی سندز قرار گرفته است و منظره بسیار زیبایی را به دست می دهد به خصوص اگر از فضای تراس بهره ببرید. منوی اسپاگو شامل آشپزی آمریکایی است. کیفیت غذاها عالی و رفتار کارکنان مودبانه و محبت آمیز است.

ساعت کار

هر روز از ساعت 7 صبح تا 2:30 بعدازظهر

رستوران هالیا (Halia)

رستوران Halia در هتل رافلز (raffles) قرار گرفته است. منوی رستوران هالیا شامل غذاهای اروپایی و آسیایی است. غذاهای لذیذ و فضای دوست داشتنی و رماتیک از ویژگی های این رستوران است.

ساعت کار

هر روز بجز سه شنبه ها از ساعت 12 ظهر تا 2 بعدازظهر، 6 غروب تا 9:30 شب

شنبه ها از 12 ظهر تا 9:30 شب

رستوران کورنر هاوس (Corner House)

رستوران Corner House در یک باغ گیاه شناسی قرار گرفته و مکان بسیار زیبایی برای قدم زدن است. منوی این رستوران شامل انواع غذاها است. کیفیت غذاها عالی، فضا بسیار محبت آمیز و زیبا، و رفتار کارکنان مودبانه و صمیمی است.

ساعت کار

هر روز از 12 ظهر تا 3 بعدازظهر، ا 6:30 عصر تا 11 شب

رستوران شیراز

زمانی که وارد رستوران شیراز Shiraz می شوید فراموش می کنید که در کشوری غیر از ایران هستید. تزئینات و معماری مطابق با حال وهوای ایرانی است. منوی رستوران شیرازی شامل پیش غذاها، غذاها و دسرهای ایرانی است. غذاها شامل انواع کباب، انواع خورش، میرزا قاسمی، کشک و بادمجان، دیزی، باقالی پلو با ماهیچه و غیره است.

ساعت کار

از یکشنبه تا پنجشنبه 6 صبح تا 12 شب، آدینه و شنبه از 6 صبح تا 1 بامداد.

تلفن: 2282 6334 65+

منبع: کجارو / swissotel.com / blukouzina.com / ritzcarlton.com / restaurantandre.com / regenthotels.com
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 515

به "رستوران های سنگاپور؛ از باسیلیکو تا شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران های سنگاپور؛ از باسیلیکو تا شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید