جزئیات همکاری گروه های جهادی دانشگاه آزاد با سامانه 4030

به گزارش هولی، مدیرکل دفتر توسعه خدمات سلامت دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی درخصوص همکاری گروه های جهادی دانشگاه آزاد با سامانه 4030 ارائه کرد.

جزئیات همکاری گروه های جهادی دانشگاه آزاد با سامانه 4030

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی هولی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، امین قاسم بگلو مدیرکل دفتر توسعه خدمات سلامت دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به راه اندازی سامانه پاسخگویی تلفنی 4030 توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از ابتدا با سه گروه مختلف جهادی با عناوین دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و منتظران ولی عصر (عج) با سامانه 4030 همکاری داشته است.

وی با بیان اینکه اقدامات اجرا شده توسط جهادگران دانشگاه در سامانه 4030 به صورت حضوری و غیر حضوری انجام شده، اضافه کرد: در مشاوره تلفنی به صورت حضوری، جهادگران و متقاضیان مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد اسلامی در کابین های پاسخگویی در شهر تهران مستقر شده و در شیفت های مختلف مشاوره تلفنی را انجام می دهند.

بگلو گفت: در مشاوره تلفنی غیر حضوری این امکان فراهم بود تا جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور بتوانند در جهت یاری به هموطنان اقدام نمایند، در این مدت طیف وسیعی از گروه های علوم پزشکی داوطلب این دانشگاه اعم از متخصص، هیأت علمی، کارشناس و دانشجو با سامانه 4030 همکاری پر رنگی داشتند.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات سلامت دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در مشاوره تلفنی غیر حضوری تا کنون استعلام اسامی 937 داوطلب جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه 4030 از واحدهای دانشگاهی سراسر کشور و از گروه های مختلف علوم پزشکی اعم از هیأت علمی و دانشجویان پزشکی شامل متخصصان پزشکی اعم از زنان، بچه ها، روانپزشکی، جراح و پزشک عمومی، اینترن های پزشکی، پرستاری، مامایی، روانشناسی، اتاق عمل، هوشبری، فوریت های پزشکی، بهداشت عمومی، میکروبیولوژی، فیزیولوژی و انگل شناسی (بر اساس تخصص به گروه های 100 نفره) انجام شده است.

وی با اشاره به آماری از تعداد مکالمه داوطلبان و مشاوران تلفنی دانشگاه آزاد اسلامی با سامانه 4030 گفت: از تاریخ 5 فروردین تا 13 اردیبهشت امسال، داوطلبان و مشاوران تلفنی دانشگاه آزاد اسلامی تعداد 72 هزار و 494 مکالمه و در مجموع معادل 3 هزار و 652 ساعت و 53 دقیقه و 10 ثانیه با سامانه مذکور همکاری داشته اند.

بگلو گفت: این همکاری توسط مشاوران تلفنی این دانشگاه در مورد بیماری کووید 19 در کنار سایر متقاضیان و داوطلبان ادامه دارد و در طی شبانه روز پاسخگویی تلفنی به هموطنان ارائه می گردد.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات سلامت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان جهادگر و علاقه مند (در رشته های مختلف علوم پزشکی، دامپزشکی و روانشناسی بالینی و سلامت) می توانند در سامانه جهادی این دانشگاه به آدرس jahadeazad.healthehr.ir ثبت نام نموده تا از توانایی و دانش آنان در مواقع بحرانی و اردوهای جهادی جهت همیاری به هموطنان در ایام مختلف یاری گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1043

به "جزئیات همکاری گروه های جهادی دانشگاه آزاد با سامانه 4030" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات همکاری گروه های جهادی دانشگاه آزاد با سامانه 4030"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید