تأکید بر استعدادیابی و توسعۀ ورزش شهرستان مبارکه

به گزارش هولی، در دیدار محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اصغر هدایت فرماندار شهرستان مبارکه بر استعدادیابی و توسعۀ ورزش این شهرستان تأکید شد.

تأکید بر استعدادیابی و توسعۀ ورزش شهرستان مبارکه

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه؛ در این دیدار، فرماندار شهرستان مبارکه از باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان به عنوان یکی از پرافتخارترین باشگاه های کشور که علاوه بر چندین قهرمانی در جام باشگاه های کشور، تجربۀ حضور در جام باشگاه های آسیا و باشگاه های جهان را دارد نام برد.

اصغر هدایت مطرح کرد: افتخارات و مدیریت سازمانی و ساختارمند باشگاه و حمایت ویژۀ فولاد مبارکه خواسته های طرفداران و به ویژه مردم شهرستان مبارکه را دوچندان کرده و آحاد مردم انتظار دارند این افتخارات با مدیریت جدید این باشگاه با قوت استمرار یابد.

وی در ادامه شرح داد: مردم شهرستان مبارکه به لحاظ احساس تعلق با این صنعت و باشگاه، انتظارات بجایی دارند که امیدواریم با وجود شما تحقق یابد.

فرماندار شهرستان مبارکه نگاه ویژه تر باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان به شهرستان مبارکه را مورد تأکید قرار داد و گفت: اقدامات و همکاری لازم بین باشگاه و شهرستان باید گسترش یابد. همچنین انتظار می رود باشگاه فولاد مبارکه با همکاری اداره های ورزش و جوانان و آموزش و پرورش نسبت به استعدادیابی جوانان و نوجوانان مستعد شهرستان، از ورزش همگانی شهرستان حمایت و با جامع نگری در این زمینه، در مورد رشته های متنوع ورزشی در شهرستان اقدام کند.

در این دیدار، محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکۀ سپاهان نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری باشگاه در زمینۀ انتظارات شهرستان بیان داشت: این باشگاه علاوه بر انجام حمایت های اجتماعی در قالب کمک به اجرای طرح کرامت، کمک به کاهش آسیب های اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی، به بزرگداشت دستاوردهای دفاع مقدس و انجام مسئولیت های اجتماعی که جزو رسالت ها و توصیه های فیفا نیز هست عمل کرده و پس از این نیز حمایت لازم را به عمل خواهد آورد.

وی در ادامه گفت: این باشگاه توصیه های شهرستان را درخصوص برنامه ریزی در مورد استعدادیابی جوانان و نوجوانان در قالب انعقاد و تفاهم نامه بین باشگاه و ادارۀ آموزش و پرورش، ورزش همگانی محله محور با همکاری ادارۀ ورزش و جوانان و همچنین تکمیل پروژه های ورزشی به خصوص سایت محلۀ صفائیه همراه با تدوین طرح جامع صفائیه با لحاظ مجموعۀ سوارکاری باشگاه فولاد، سالن تیراندازی، سالن ورزش های متنوع، چمن مصنوعی، رستوران، استخر و... را با حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دستور کار خود قرار می دهد.

وی گفت: در نظر است در فاز اول در سه رشتۀ فوتبال، والیبال و هندبال همکاری های مورد انتظار مسئولین شهرستان را عملیاتی کنیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1287

به "تأکید بر استعدادیابی و توسعۀ ورزش شهرستان مبارکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید بر استعدادیابی و توسعۀ ورزش شهرستان مبارکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید