بچه مهندس3 چگونه امنیتی شد؟

به گزارش هولی، تهیه کننده سریال رمضانی بچه مهندس3 درباره احتمال ساخته شدن فصل چهارم این مجموعه بیان نمود که هنوز پیشنهادی نشده و اگر بخواهند بسازند باید به قصه و ماجرای آن فکر کنند.

بچه مهندس3 چگونه امنیتی شد؟

به گزارش گروه فرهنگی هولی، سعید سعدی تهیه کننده سریال بچه مهندس 3 ضمن اشاره به داستان این سریال که نسبت به فصل های قبل دچار تغییرات زیادی شده است، گفت: از ابتدا فرایند کلی قصه اینگونه بود که ما در فصل سوم، شاهد دوران جوانی و دانشجویی جواد جوادی می بودیم و این در سیناپس کلی و اولیه نیز آمده بود.

وی درباره فضای امنیتی سریال نیز بیان نمود: فضای امنیتی جزو تغییراتی بود که در فصل سوم سراغ آن رفتیم که با توجه به شرایط موجود در جامعه پیش آمد و تصمیم گرفتیم به این فضا نزدیک شویم.

سعدی درباره فرآیند رسیدن به این فضا اضافه کرد: پیشنهاد هایی از طرف ارگان های مختلف در این باره به خود ما شده بود و به خاطر عقبه ای که داشتم دوستانی این پیشنهاد ها را بیان کردند و بخش امنیتی در فرایند قصه وارد شد.

این تهیه کننده در پاسخ به اینکه با توجه به استقبالی که در شب های رمضان از فصل سوم سریال شده آیا قرار است فصل چهارم آن نیز ساخته شود یا خیر، گفت: هنوز پیشنهادی در این زمینه نداشته ایم، اما اگر این پیشنهاد مطرح شود دوباره باید درباره آن فکر شود. در این فصل بسیار تلاش شد که کار از جذابیت نیفتد. به ویژه اینکه فصل یک سریال جذابیت هایی زیادی داشت و ما باید در فصل سه کاری می کردیم که بیننده بنشیند پای تلویزیون و این سریال را دنبال کند.

وی در ادامه درباره کیفیت فنی این فصل از سریال نیز بیان کرد: ما تا سرانجام فیلمبرداری تغییرات اساسی در کلیت قصه دادیم و با فیلمنامه آماده کار نکردیم که شاید این مسئله در مباحث کیفی کار تاثیرگذار بوده باشد. البته باید در نظر داشت که هیچیک از سریال های رمضان امسال، برای ماه رمضان تولید نشده بودند.

سعدی درباره جابه جایی زمان پخش بچه مهندس 3 توضیح داد: زمان اولیه ای که برای پخش سریال ما در نظر گرفته شده بود، آبان ماه بود و شاید به این دلیل است که حال و هوای سریال مناسب ماه رمضان به نظر نمی رسد و شاید تلاش برای رساندن سریال به آنتن برای شب های رمضان، نقصان هایی را در کار ایجاد کرده باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1032

به "بچه مهندس3 چگونه امنیتی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچه مهندس3 چگونه امنیتی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید