برترین خطوط هوایی دنیا در سال 2019

به گزارش هولی، شرکت قطر ایر با پیشی گرفتن از خط هوایی سنگاپور توانست دوباره برترین خط هوایی دنیا گردد.

برترین خطوط هوایی دنیا در سال 2019

بر اساس رده بندی اسکای ترکس که معتبرترین در زمینه رده بندی خطوط هوایی است، قطر ایر توانست برترین خط هوایی دنیا در سال 2019 گردد. این شرکت قطری بعلاوه در زمینه بیزنس کلاس هم توانسته است برترین باشد.

شرکت قطر در چند سال اخیر در بیشتر رده بندی ها در میان 10 شرکت برتر هوایی دنیا واقع شده است. این شرکت رقابت تنگاتنگی با شرکت های هوایی در امارات متحده عربی مخصوصا امارات و الاتحاد دارد.

در سال گذشته برترین خط هوایی دنیا شرکت سنگاپور ایرلاین بود. این شرکت در امسال توانسته در مکان دوم قرار گیرد با این وجود سنگاپور ایرلاین همچنان در بخش فرست کلاس برترین خدمات را به مسافران ارائه می دهد.

شرکت سنگاپور هم اکنون رکورد طولانی ترین پرواز دنیا را در اختیار دارد. با پرواز ایرباس 350 خط هوایی سنگاپور، از سنگاپور به نیویورک، با طی مسافت بیش از 15 هزار کیلومتر و ثبت رکورد طولانی ترین پرواز دنیا، سلطنت بوئینگ 777 به عنوان دوربردترین هواپیمای دنیا به انتها رسید.

پیش از این رکورد طولانی ترین پرواز دنیا در اختیار شرکت قطر ایر بود. این شرکت قطری با استفاده از بویینگ 777 سری 200 ال آر با طی مسافت 14 هزار و 535 کیلومتر، از دوحه به اوکلند، این رکورد را مدت ها در اختیار داشت.

شرکت سنگاپور ترکیبی از امکانات رفاهی مناسب در پرواز، ایمنی و نظم، محیط بسیار آرامش بخش کابین، مهماندارانی با لباس های زیبای شرقی، در کنار غذا های لذیذ را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این شرکت در بخش مالی هم برترین امکانات دنیا را با قیمت پایین تر نسبت به بیشتر خطوط هوایی ارائه می دهد.

در حالی که در پروازهای اروپایی سعی می گردد غذای داخل هواپیما کاهش یابد و فضای جایگاه برای مسافران کمتر گردد، شرکت سنگاپور ایرلاین همچنان سعی می نماید فضای مناسبی را برای مسافرانش فراهم کند و حتی در پروازهای مالی هم از مسافران با غذاهای مناسب پذیرایی می نماید.

شرکت آل نیپون ژاپن، که به نظم معروفیت دارد، در این رده بندی در مکان سوم قرار گرفته است. شرکت کتی پسفیک مستقر در هنگ کنگ هم در این رده بندی در مکان چهارم است. این شرکت که در سال 1946 راه اندازی شده و مرکز آن در هنگ کنگ است سعی می نماید در پروازهای خود حس و حال شرق آسیا را به مسافران منتقل کند.

در میان برترین خطوط هوایی دنیا، شرکت امارات و شرکت ای وی ای تایوان ایر در مکان های پنجم و ششم قرار دارند.

شرکت هاینان ایرلاینز در رده بندی تازه اسکای ترکس در مکان هفتم قرار گرفته است. این شرکت چینی چهارمین شرکت بزرگ کشور چین است. شرکت های هوایی چینی در سال های اخیر رشد قابل توجهی یافته اند. این شرکت ها که در گذشته هواپیماهای قدیمی شرقی داشتند مجهز به مدرن ترین ناوگان هوایی شده اند و پس از توسعه ناوگان در حال افزایش کیفیت خدمات رسانی و ایجاد رفاه بیشتر برای مسافران خود هستند.

شرکت های استرالیایی کانتاس، لوفت هانزا و تای ایر از تایلند هم در مکان های هشتم تا دهم قرار دارند.

در بخش پروازهای مالی شرکت های ایر آسیا و ژاپن ایرلاین توانسته اند برترین مقام را به دست بیاورند. در آمریکای شمالی ایر کانادا توانسته است برترین خط پروازی باشد با این وجود شرکت های آمریکایی و کانادایی در برابر رقبای آسیایی خدمات ضعیف تری ارائه می دهند.

در زمینه غذای داخل پرواز هم شرکت های ایر فرانس برای بخش فرست کلاس و شرکت ای وی ای تایوان در بخش مالی برترین خدمات را ارائه می دهند.

در رده بندی اسکای ترکس، خط هوایی ای وی ای، ژاپن ایرلاینز و آل نیپون ایرویز ژاپن، پاکیزه ترین خطوط هوایی دنیا هستند.

بر اساس این رده بندی در اروپای شمالی فین ایر، در اروپای غربی لوفت هانزا و در اروپای شرقی آئروفلوت برترین خط هوایی شناخته شدند. در آفریقا، هواپیمایی اتیوپی و در استرالیا کانتاس ایرویز برترین خطوط هوایی دنیا هستند.

منبع: فوت و فن / radiofarda.com
انتشار: 21 مرداد 1401 بروزرسانی: 21 مرداد 1401 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2134

به "برترین خطوط هوایی دنیا در سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین خطوط هوایی دنیا در سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید