این اپلیکیشن هوشمند اضافه بار چمدان را تشخیص می دهد ، منطبق با سیستم عامل IOS ، مبتنی بر برنامه واقعیت افزوده

به گزارش هولی، ابزار هوشمند چمدان کایاک یک وسیله بسیار مفید برای فرادی است که سفرهای کاری متعددی دارند اما در سنجش و اندازه کردن وزن چمدان خود مشکل دارند.

این اپلیکیشن هوشمند اضافه بار چمدان را تشخیص می دهد ، منطبق با سیستم عامل IOS ، مبتنی بر برنامه واقعیت افزوده

به گزارش هولی به نقل از سی نت، این اپلیکیشن هوشمند با یاری تکنولوژی واقعیت افزوده یاری می نماید، مسافران چمدان های خود را اسکن نمایند.

کایاک به سرعت با یاری ابزار اندازه گیری هوشمند خود کیف شما را آنالیز می نماید تا معین کند کاربر اضافه بار دارد یا خیر. این ابزار اندازه گیری هوشمند چمدان را برای محاسبه اندازه کیسه حمل با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده آنالیز می نماید.

هنگامی که شما یک پرونده چمدان جدید را در برنامه کایاک باز کنید و روی ابزار اندازه گیری کیف جدید کلیک کنید، وارد یک کادر جدید می شوید. این کادر به شما اجازه می دهد با دوربین گوشی خود از کیف مسافراتی خود عکس بگیرید. این ابزار اندازه گیری وضعیت کیسه را محاسبه و سپس به شما اطلاع خواهد داد که احتمالا به ابعاد مناسب سفرهای هوایی نزدیک است یا خیر.

این ابزار تمامی سیاست های باربری خطوط هوایی را به سرعت مقایسه می نماید. شما می توانید این سیستم را از طریق دستگاه های iOS نسخه iOS 11.3 و بالاتر در اختیار داشته باشید.

جورجیو زاقاریا، افسر ارشد فناوری در کایاک در یک ایمیل گفت: یکی از بدترین بخش های هر سفر این است که متوجه شوید چمدانتان استانداردهای پرواز را ندارد.در نتیجه، با یاری برنامه واقعیت افزوده می توان اقدامی بسیار مفید برای یاری به مسافران انجام داد.

منبع: انتخاب
انتشار: 21 دی 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 49

به "این اپلیکیشن هوشمند اضافه بار چمدان را تشخیص می دهد ، منطبق با سیستم عامل IOS ، مبتنی بر برنامه واقعیت افزوده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این اپلیکیشن هوشمند اضافه بار چمدان را تشخیص می دهد ، منطبق با سیستم عامل IOS ، مبتنی بر برنامه واقعیت افزوده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید