استقلال با شکست به لیگ برگشت

به گزارش هولی، مصاف استقلال و ذوب آهن در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر با رجحان دو بر صفر اصفهانی ها به انتها رسید.

استقلال با شکست به لیگ برگشت

به گزارش خبرنگاران، در جریان هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال و ذوب آهن به مصاف هم رفتند که این بازی در انتها با فزونی 2 بر صفر شاگردان مجتبی حسینی به انتها رسید.

گل های این بازی وحید محمدزاده در دقیقه 7 و میلاد جهانی در دقیقه 60 به ثمر رساندند.

با این نتیجه استقلال با 34 امتیاز در صندلی سوم جدول رقابت های لیگ برتر باقی ماند و ذوب آهن با 21 امتیاز به رده چهاردهم جدول صعود کرد.

نیمه اول

در دقیقه 6 بازی، گل اول بازی توسط تیم ذوب آهن به ثمر رسید و وحید محمدزاده روی ارسال مجتبی حق دوست پیروز شد با ضربه سر، دروازه استقلال را باز کند تا شاگردان مجتبی حسینی، یک بر صفر پیش بیفتند.

در دقیقه 10 بازی، شیخ دیاباته روی یک ارسال با ضربه سر، فرصت خطرناکی برای آبی پوشان ایجاد کرد اما شهاب گردان پیروز شد فرصت گلزنی را از استقلال بگیرد.

استقلال در ادامه بیش تر توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانست فرصت مناسبی برای خود دست و پا کند و این مساله باعث شد تا بازی یک بر صفر به سود ذوب آهن پیش برود.

در دقیقه 24 بازی، آرش رضاوند با دریافت کارت زرد از سوی داور و سه کارته شدن، بازی داربی و تقابل با پرسپولیس را از دست داد.

مسعود ریگی در دقیقه 27 بازی، از پشت محوطه جریمه شوتی روانه دروازه حریف کرد که شهاب گردان بازهم مانع گلزنی شاگردان فرهاد مجیدی شد.

استقلال روی یک حرکت تاکتیکی، در محوطه جریمه ذوب آهن صاحب موقعیت شد اما ضربه دیاباته در این موقعیت راه به جایی نبرد.

در انتها کوشش استقلال برای زدن گل مساوی نتیجه ای نداشت تا این بازی در انتها نیمه اول با فزونی یک بر صفر تیم ذوب آهن به انتها برسد.

نیمه دوم

استقلال در نیمه دوم، به نسبت توپ و میدان بیش تری در اختیار داشت اما در دقایق اولیه این نیمه، آبی پوشان نتوانستند فرصت مناسبی را ایجاد نمایند.

در دقیقه 58 بازی، محمد نادری از سمت چپ دروازه ذوب آهن توپ را روی دروازه حریف ارسال کرد اما ضربه ارسلان مطهری بازهم توسط شهاب گردان دفع شد.

در دقیقه 60 بازی، گل دوم ذوب آهن به ثمر رسید. میلاد جهانی روی یک نفوذ خوب به نیمه زمین استقلال، موقعیت خوبی برای خود به وجود آورد و با یک شوت محکم پشت محوطه جریمه دروازه استقلال را برای بار دوم باز کرد.

آبی پوشان بعد از گل دوم سردرگم شدند و نتوانستند شرایط خوبی را برای خود دست و پا نمایند و این مساله باعث شد دقایق به سود ذوب آهن پیش برود.

شیخ دیاباته در دقیقه 69 بازی، روی ارسال ارسلان مطهری با ضربه سر دروازه ذوب آهن را تهدید کرد اما بازهم شهاب گردان مانع گلزنی استقلال شد.

شاگردان فرهاد مجیدی در ادامه کوشش زیادی برای گلزنی کردند اما فرصت هایی که برای این تیم به وجود آمد نتوانست پای استقلال را به گلزنی باز کند.

ارسلان مطهری در دقیقه 83 بازی، روی یک فرصت بسیار مناسب در محوطه جریمه ذوب آهن اختلاف را به حداقل بکشاند اما شوت این بازی با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

در انتها کوشش استقلال برای گلزنی در این بازی ثمری نداشت تا این بازی در انتها با پیروزی 2 بر صفر ذوب آهن به انتها برسد و شاگردان مجتبی حسینی سه امتیاز خارج از خانه این بازی را به دست بیاورند.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، سید احمد موسوی، سیاوش یزدانی، محمد نادری، عارف غلامی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته، مهدی قایدی، هرویه میلیچ (دقیقه 65- آرش رمضانی)، سبحان خاقانی (دقیقه 53- ارسلان مطهری) و آرش رضاوند (دقیقه 46- مهدی مهدی پور)

ترکیب ذوب آهن: شهاب گردان، وحید محمدزاده، عبدالله حسینی، میلاد جهانی، مسعود ابراهیم زاده، رضا محمودآبادی ، پیمان رنجبری، محمدعلی کاظمی، سینا اسدبیگی، محمد سلطانی مهر و مجتبی حق دوست

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1662

به "استقلال با شکست به لیگ برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با شکست به لیگ برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید