استقبال ولیعهد ابوظبی از پاپ فرانسیس

مراسم استقبال رسمی از رهبر کاتولیک های دنیا که در سفری از روز یکشنیه وارد امارات شده است، امروز (دوشنبه) توسط نخست وزیر امارات و ولیعهد ابوظبی انجام شد.

استقبال ولیعهد ابوظبی از پاپ فرانسیس

به گزارش خبرنگاران، محمد بن راشد، نخست وزیر امارات و حاکم دبی و محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی از پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های دنیا استقبال کردند و نسبت به این سفر وی ابراز خوشوقتی نموده و اعلام کردند، این سفر در تحکیم ارزش های گفت وگو و برادری انسانی، همزیستی، همکاری و احترام میان ملت ها در راستای تحکیم صلح و امنیت ملت های دنیا تأثیر فراوانی خواهد داشت.

به نقل از اسکای نیوز ، ‬ پاپ فرانسیس قرار است در این سفر خود با احمد الخطیب، شیخ الازهر و اعضای شورای حکمای مسلمان در مسجد شیخ زاید دیدار و در نشست برادری انسانی در کاخ زاید مشارکت و به مناسبت این روز سخنرانی کند. وی همچنین روز سه شنبه از کلیسای جامع مسیحیان ابوظبی دیدن خواهد نمود. پیش از اتمام سفر وی و برگزاری مراسم رسمی بدرقه در فرودگاه بین المللی ابوظبی، مراسمی در استادیوم اسپورت سیتی زاید برگزار می گردد و انتظار می رود بیش از 135 هزار کشیش در این مراسم حضور داشته باشند.

رهبر کاتولیک های دنیا به همراه شیخ الازهر روز یکشنبه وارد امارات شد و سفر آن دو با برگزاری کنفرانس دنیای برادری انسانی در ابوظبی همزمان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 18 خرداد 1398 شناسه مطلب: 144

به "استقبال ولیعهد ابوظبی از پاپ فرانسیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال ولیعهد ابوظبی از پاپ فرانسیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید