1400 افسر پلیس ایالت نیویورک به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش هولی، رسانه های آمریکایی خبر دادند که دست کم 1400 افسر پلیس ایالت نیویورک به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

1400 افسر پلیس ایالت نیویورک به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، ایالت نیویورک اعلام نمود که دست کم 1400 افسر پلیس این ایالت به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

ایالت نیویورک آمریکا وخیم ترین شرایط شیوع ویروس کرونا در این کشور را داراست.

بر اساس آخرین آمار، دست کم 76 هزار نفر در این ایالت به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 1714 نفر جان خود را از دست داده اند.

روز گذشته نیز آندریو کوومو فرماندار ایالت نیویورک هشدار داد که هنوز نبرد اصلی با ویروس کرونا در آمریکا فرا نرسیده و اوج شیوع این ویروس طی 14 تا 30 روز آینده روی خواهد داد.

وی که در یک کنفرانس خبری صحبت می کرد، افزود: واشنگتن می دانست که ویروس کرونا سرانجام به این کشور نیز خواهد رسید اما واکنش به آن دیر هنگام بوده که باعث بروز فاجعه کنونی شد. (جزئیات بیشتر)

از سوی دیگر با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهر نیویورک، مقامات این شهر از آغاز فعالیت بیمارستان صحرایی که در پارک مرکزی این شهر دایر شده خبر دادند. (جزئیات بیشتر)

این بیمارستان صحرایی 68 تخت داشته و 10 تخت آن مجهز به تجهیزات مراقبت های ویژه است. همچنین 60 تا 70 پرسنل پزشکی قادر به فعالیت در این تاسیسات موقت هستند.

مقامات شهر نیویورک دستور داده اند که تمامی فعالیت های تجاری غیرضروری تعطیل شده و هرگونه تجمع مردم در هر اندازه ای را ممنوع اعلام کرده و به تمامی ساکنین دستور داده تا دست کم دو متر از یکدیگر فاصله داشته باشند. کسانی که قوانین فاصله اجتماعی در این شهر را رعایت نکنند ممکن است تا 500 دلار جریمه شوند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 946

به "1400 افسر پلیس ایالت نیویورک به کرونا مبتلا شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1400 افسر پلیس ایالت نیویورک به کرونا مبتلا شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید