گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخورداری: رقبای ما همه المپیکی هستند

به گزارش هولی، ملی پوش تیراندازی ایران گفت: مسابقات تیراندازی در بازی های آسیایی به ویژه برای تپانچه در سطح المپیک است و رقابت با حریفان کار ساده ای نیست.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخورداری: رقبای ما همه المپیکی هستند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، ابراهیم برخورداری نماینده کشورمان در رشته میکس و تپانچه 10 متر درباره وضعیت کاروان تیراندازی و آمادگی خودش برای این رقابت گفت: خدا را شکر تمام کارهای لازم را انجام دادیم و امروز تمرینات رسمی مان را برگزار کردیم. تکنیک هایی که لازم بود را مرور و با مربی و هم تیمی ام هانیه رستمیان هماهنگ شدیم . بیشتر سعی کردیم تکنیک همدیگر را درک کنیم تا اگر توانستیم انشالله به فینال برسیم.

وی درباره حریفانش در بازی های آسیایی هم تاکید نمود: رقابت در این دوره کارسختی است. کشورهایی مثل چین ، اندونزی و کره شمالی حریفان قدرت مندی هستند و افرادی که اعزام کردند به نظرم نفرات سرسختی هستند، امیدوارم فردا روز خوبی برای همه تیراندازها باشد، به ویژه برای ایران.

ملی پوش تیراندازی ادامه داد: در تپانچه بادی مردان پنج نفر المپین در این مسابقات حضور دارند که مدال المپیک کسب نموده اند. سطح مسابقات آسیایی مخصوصا برای تپانچه سطح آسیا نیست، بلکه در سطح المپیک است و رقابت با این حریفان کار ساده ای نیست.

برخورداری درباره پیش بینی اش برای ثبت رکورد و مدال آوری در این رقابت ها گفت: تیراندازان ایرانی به فکر این هستند که عملکرد خوبی داشته باشند، عملکرد خوب قطعاً مدال آوری را به همراه دارد. مطمئن باشید کسی به این فکر نمی کند که می تواند مدال بگیرد یا نه، چون اگر به این موضوع فکر نمایند قطعا روی عملکردشان تاثیر می گذارد. به همین دلیل می دانم تیراندازها در حال حاضر به عملکرد خوب فکر می نمایند و قطعا با این روش به نتیجه دلخواه می رسند.

وی درباره میزبانی اندونزی در این بازی ها گفت: نسبت به دوره های قبل که در مسابقات آسیایی حضور داشتم اندونزی میزبانی ضعیفی دارد . دهکده ورزشکاران اصلا مناسب نیست. مکان استراحت مان واقعا وحشتناک است و به زور می توانیم بخوابیم. گرمای هوا خیلی بد است. ما به این گرما عادت نداریم و روی عملکردمان تاثیر گذاشته است. فقط در سالن 10 متر کولر دارد که می توان خوب تمرین کرد. سالن 25 و 50 متر هم واقعا طاقت فرسا است. امیدوارم بچه ها بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 489

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخورداری: رقبای ما همه المپیکی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخورداری: رقبای ما همه المپیکی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید