وندا نارا: ایکاردی می تواند 150 سال دیگر در اینتر بماند

به گزارش هولی، مدیر برنامه های مائورو ایکاردی می گوید این مهاجم آرژانتینی می تواند 150 سال دیگر در اینتر بماند.

وندا نارا: ایکاردی می تواند 150 سال دیگر در اینتر بماند

به گزارش هولی، باشگاه اینتر ممکن است در خاتمه فصل جاری به دلیل اتفاقاتی که در پی عدم توافق با ایکاردی بر سر تمدید قرارداد در ماه های اخیر افتاد، اقدام به فروش او کند اما همسر و مدیر برنامه های این مهاجم آرژانتینی می گوید ایکاردی می تواند سال های زیادی برای نراتزوری بازی کند. این مهاجم آرژانتینی پس از اینکه در ماه فوریه بازوبند کاپیتانی از او گرفته شد، به مدت 6 هفته به دلیل آنچه مصدومیت عنوان شد، برای اینتر بازی نکرد.

وندا نارا در گفت وگو با برنامه تیکی تاکا از شبکه تلویزیونی مدیاسِت ایتالیا گفت: مائورو می خواهد در اینتر بماند و انتخابش این است. ایکاردی به من گفته اگر اسپالتی 100 سال دیگر هم در اینتر بماند، من هم 150 سال دیگر در اینتر خواهم بود.

همسر و مدیر برنامه های ایکاردی همچنین در مورد دربی ایتالیا که به تساوی یک بر یک دو تیم اینتر و یوونتوس انجامید، گفت: اوضاع آرامی بر بازی حاکم بود که من دوست داشتم. دربی ایتالیا همواره دربی ایتالیا است و نمی دانستم که ایکاردی قرار است از ابتدا به میدان برود.

وی ادامه داد: سبک بازی مائورو را دوست داشتم و او به مانند بازی های اخیر برای تیم بازی کرد. به اعتقاد من ایکاردی بازی خوبی مقابل یوونتوس انجام داد. او بازیکنی است که حرف های سرمربی را خوب گوش می نماید و آن کاری که از او خواسته شده را انجام می دهد. در جریان بازی او بارها به سمت نیمکت رفت تا با اسپالتی صحبت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 188

به "وندا نارا: ایکاردی می تواند 150 سال دیگر در اینتر بماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وندا نارا: ایکاردی می تواند 150 سال دیگر در اینتر بماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید