واگذاری غرفه های رایگان به تشکل ها در نمایشگاه مجازی ایران

به گزارش هولی، معاون استان ها و تشکل های اتاق ایران خاطرنشان کرد: حضور اتاق های استانی و تشکل های مالی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران رایگان است و اعضای آنها نیز از تخفیف 15 درصدی برای حضور در نمایشگاه به عنوان غرفه دار برخوردار خواهند بود.

واگذاری غرفه های رایگان به تشکل ها در نمایشگاه مجازی ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از اتاق بازرگانی ایران، معاون استان ها و تشکل های اتاق ایران با اشاره به اینکه نمایشگاه های مجازی در شرایط امروز، پویایی اقتصادهای را درپی دارند، ابراز کرد: شیوع ویروس کرونا، کسب و کارها را نه تنها در ایران که در تمام کشورها تحت تاثیر قرار داده است. قرنطینه های طولانی مدت موجب شده تا فعالیت های مالی به سمت استفاده از ابزارهای آنلاین پیش برود تا از تبعات مالی ناشی از این پاندمی بکاهد.

مظفر علیخانی با بیان اینکه همزمان با شیوع ویروس کرونا، تمامی رویدادهای تجاری در سطح ملی و بین المللی رو به تعطیلی گذاشت، تاکید نمود: ابتکار فعالان حوزه فناوری در جهان، بستری را برای برپایی این رویدادها به صورت آنلاین فراهم کرد؛ به گونه ای که نمایشگاه هایی که پیش از این به صورت فیزیکی برپا می شدند، به سمت برگزاری آنلاین پیش رفتند.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه مجازی ایران حاصل کوشش تشکل های بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق ایران است، گفت: این نمایشگاه که از 5 تا 20 اسفندماه سال جاری برگزار می گردد، با حمایت اتاق ایران و بر روی پلتفرم اختصاصی مطابق با استانداردهای روز جهانی دیجیتال طراحی و پیاده سازی شده است. این نمایشگاه تجربه جدیدی برای فعالان مالی است تا بتوانند کسب و کارهای خود را به صورت آنلاین به مخاطبان داخلی و خارجی معرفی نمایند.

معاون استان ها و تشکل های اتاق ایران به بخش هایی که در این نمایشگاه حضور دارند اشاره نمود و گفت: در نمایشگاه مجازی ایران فعالان مالی می توانند در بخش های بازرگانی، صادرات، صنعت، معدن، کشاورزی و صنایع غذایی، دانش بنیان و خدمات حضور یابند. همچنین فعالان مالی در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر، اقتصاد سلامت و اقتصاد ورزش نیز می توانند در این نمایشگاه حضور یابند.

علیخانی در مورد حضور بازدیدنمایندگان خارجی در این نمایشگاه نیز عنوان نمود: معاونت بین الملل اتاق ایران نیز به واسطه هماهنگی با سفارت خانه های ایران در خارج از کشور، سفارتخانه های سایر کشورها در ایران، اتاق های مشترک و اتاق های بازرگانی سایر کشورها از بازدیدنمایندگان خارجی در این نمایشگاه دعوت به عمل آورده است. از این رو جامعه بازدیدنمایندگان این نمایشگاه بین المللی هستند.

علیخانی در انتها گفت: این نمایشگاه می تواند میعادگاه عظیم فعالان مالی ایران باشد و پتانسیل های مالی کشور را در شرایطی که صادرات غیرنفتی از ضرورت های اقتصاد ایران به شمار می آید، برای بازدیدنمایندگان خارجی به نمایش بگذارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1495

به "واگذاری غرفه های رایگان به تشکل ها در نمایشگاه مجازی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری غرفه های رایگان به تشکل ها در نمایشگاه مجازی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید