موافقت سازمان مدیریت برای اجرای پردیس سینمایی همدان اخذ گردیده است

به گزارش هولی، حمیدرضا حاجی بابایی ظهر شنبه در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان با ابراز رضایت از فضای عمومی استان با توجه به کارهایی که در حال صورت دریافت است، گفت: تنها مولفه ای که در استان رضایت عمومی را تحت الشعاع قرار داده است، وضعیت معیشتی اقتصادی حاکم کشور است.

موافقت سازمان مدیریت برای اجرای پردیس سینمایی همدان اخذ گردیده است

وی اضافه کرد: با همراهی های مدیران و مسئولان روند جذب اعتبارات رو به رشد است و این مورد به ویژه در حوزه جذب اعتبارات ملی وضعیت مطلوبی دارد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه پروژه بیمارستان هزار تختخوابی که همدان را در حوزه بهداشت و سلامت و درمان به قطب منطقه تبدیل می نماید بخوبی پیگیری می گردد، تاکید نمود: در حوزه های کشاورزی، گردشگری، ارتباطات و غالب زمینه ها وضعیت رضایتخشی داریم.

وی بابیان اینکه همراهی های مدیران استان زمینه بهبود و سرعت پیگیریهای ملی و کشوری را مهیا نموده است، گفت: سرعت نتیجه بخشی پروژه های توسعه ای بیشتر گردیده است.

حاجی بابایی به پروژه گاوداری 6000 هزار راسی اشاره نمود و گفت: در غرب کشور زمینه این توسعه در بخش دامداری با 60 میلیارد تومان اعتبار ایجاد گردیده که حاصل وحدت رویه و نگرش مردمی مسئولین و مردم و نمایندگان است.

وی بابیان اینکه امروز با حاکمیت عقلانیت باید تنها به مردم اندیشید و تنها در جهت منافع مردمی گام برداشت و جز کار و حل مسائل و مسائل جامعه هیچ اولویت دیگری را در دستور کار قرار نداد، اضافه کرد: مجلس هم باید این را در اولویت دستور کار خود قرار دهد و با حل مسائل مردمی زمینه رضایت عمومی را ایجاد کند.

هر کس صادقانه ارائه خدمت کند از آن غافل نیستیم

وی بیان داشت: برای فرار از مسئولیت و عدم کارایی هیچ بهانه ای را از هیچ احدی نمی پذیریم، ضمن اینکه هر کس صادقانه ارائه خدمت کند از آن غافل نیستیم.

حاجی بابایی گفت: در خصوص کلانشهر شدن همدان باید مدنظر داشت که اموال و دارایی های مردم به دلیل قدرت مسئولیتی که داریم، در دستان ما امانت است و باید از آن به طور ویژه حمایت کنیم.

وی گفت: هجوم به سوی باغ ها و خرید زمین هایی که در حوزه گردشگری قرار گرفته توسط عده ای رو به افزایش است چراکه سعی دارند باغات و زمینهای کشاورزی را به حداقل قیمت از دست صاحبان آنها بیرون آوردند که در این زمینه منابع طبیعی باید هشدارهای لازم را بدهد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حق کشاورز است که بداند با اجرای پروژه ها زمینش گران می گردد، گفت: باید اطلاع رسانی کنیم تا از اموال مردم حفاظت گردد.

وی تاکید نمود: سه پروژه مهم در دستور کار داشتیم که پروژه گردشگری و ساماندهی فاضلاب روستاهای مسیر امامزاده محسن با تخصیص 3 میلیارد اعتبار در حال اجراست.

حاجی بابایی در خصوص ساماندهی فاضلاب روستاهای مسیر سد اکباتان نیز بابیان اینکه کار مطالعاتی در حال اجرا است و باید در مطالعات تسریع و اجرای پروژه با برطرف مسائل آنها هرچه سریعتر کلید بخورد؛ در خصوص سالن بین المللی زورخانه همدان نیز گفت: عملیات اجرایی این پروژه نیز شروع گردیده است.

وی گفت: در خصوص پردیس سینمایی همدان نیز هماهنگی های لازم با وزیر ارشاد انجام شده و موافقت سازمان مدیریت در راستای اجرایی شدن پردیس سینمایی همدان اخذ گردیده است.

تریبون داران دل مردم را خالی نکنند

استاندار همدان نیز در این جلسه با بیان اینکه از رسانه ها، نخبگان و تریبون داران و همه کسانی که صدایی دارند خواهش می کنم دل مردم را خالی نکنند، گفت: باید درافزایش اعتماد مردم به دولت و نظام کوشش کرد.

محمدناصر نیکبخت بابیان اینکه در استان همدان خیلی کار گردیده است، گفت: در استان همدان بر اساس اعلام مرکز آمار ایران 33 هزار شغل ایجاد گردیده و در پرداخت تسهیلات اشتغال همدان، استان اول کشور است.

استاندار همدان بابیان اینکه مرحله اول رویدادهای همدان 2018 به خوبی برگزار گردید که از همه دستگاه ها تشکر می کنم، گفت: از نمایندگان مجلس که در برگزاری رویداد یاری کردند و حضور خوبی در جلسه داشتند، قدردانی می کنم

نیکبخت یادآور شد: اجرای دو پروژه هتل هما و پتروشیمی هگمتانه احتیاج به همت همگانی دارند که برای پتروشیمی این هفته در تهران جلسه ای برگزار می گردد اما پروژه هتل هما همچنان معطل مانده است و نمایندگان باید پیگیری لازم را در این زمینه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 46

به "موافقت سازمان مدیریت برای اجرای پردیس سینمایی همدان اخذ گردیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت سازمان مدیریت برای اجرای پردیس سینمایی همدان اخذ گردیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید