معمای تصویری مجذوب کننده؛ اشتباه موجود در پارک را شناسایی کنید!

به گزارش هولی، تصویر آزمون شناسایی اشتباه پارک را با دقت نگاه کنید. در ابتدا آنچه را که در تصویر با واقعیت مطابقت ندارد پیدا کنید. به این چالش بپیوندید که بار ها و بار ها در شبکه های اجتماعی همرسانی شده است.

معمای تصویری مجذوب کننده؛ اشتباه موجود در پارک را شناسایی کنید!

دقت و توجه به جزئیات، امروز با رشد فناوری و افزایش دغدغه ها و دل مشغولی ها بسیار کم رنگ شده است. متاسفانه عدم توجه به جزئیات، سبب می شود که عملکرد مغز کاهش بیابد. این مسئله سبب می شود که خود به خود در بسیاری از امور که با تمرکز و دقت رابطه مستقیم دارد، شکست بخوریم.

تصویر آزمون شناسایی اشتباه پارک را با دقت نگاه کنید. در ابتدا آنچه را که در تصویر با واقعیت مطابقت ندارد پیدا کنید.

مانند این تصویر که در آن باید اشتباه موجود را در تصویر پیدا کنید. شما باید در نگاه اول این کار را انجام دهید. آیا با این توضیحات جرات شرکت در آزمون شناسایی اشتباه پارک را دارید؟!

تصویر آزمون شناسایی اشتباه پارک، یک پارک زیبا را در ابتدای صبح نشان می دهد. زمانی که آدم ها در خواب شیرین هستند و در پارک کسی نیست. همه چیز عادی و طبیعی به نظر می رسد. اما اگر تیزبین باشید در همان نگاه اول اشتباه موجود در تصویر را می بینید. آماده هستید به تصویر نگاه کنید؟ امیدوارم شما هم از جمله تیزبین ها و جزئی نگر های معدود این نموده خاکی باشید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه پارک

بله. اشتباه در نیمکتی است که فاقد پایه می باشد. بعضی دیگر وجود مرغ های دریایی در پارک را نیز اشتباه تصویر ذکر نموده اند. به باور آن ها در اطراف پارک فقط ساختمان های شهری دیده می شود و هیچ دریایی وجود ندارد. پس وجود این پرندگان در پارک اشتباه است. به هر صورت نیمکت بدون پایه در تصویر علامتگذاری شده است. این ازمون را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذرید و اندازه جزئی نگری آن ها را محک بزنید.

منبع: فرادید
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2170

به "معمای تصویری مجذوب کننده؛ اشتباه موجود در پارک را شناسایی کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای تصویری مجذوب کننده؛ اشتباه موجود در پارک را شناسایی کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید