لیگ جهانی کاراته وان پاریس، قراری زاده و اباذری فینالیست شدند، کوشش عباسعلی، گنج زاده و پورشیب برای برنز

به گزارش هولی، روز دوم مسابقات لیگ جهانی کاراته وان پاریس، با صعود دو نماینده کشورمان به دیدار نهایی پیگیری شد.

لیگ جهانی کاراته وان پاریس، قراری زاده و اباذری فینالیست شدند، کوشش عباسعلی، گنج زاده و پورشیب برای برنز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در سرانجام دومین روز لیگ دنیای کاراته وان فرانسه، تیم ایران 3 فینالیست داشت. کاتای تیمی بانوان، صالح اباذری در وزن به اضافه 84 کیلوگرم و مهدی قراری زاده در منهای 84 کیلوگرم با غلبه بر رقبای خود به دیدار نهایی راه یافتند. همچنین حمیده عباسعلی، ذبیح اله پورشیب، سجاد گنج زاده نیز به دیدار رده بندی راه یافتند. ضمن اینکه در روز نخست مسابقات نیز مجید حسن نیا فینالیست شده بود و علی اصغر آسیابری و رزیتا علیپور نیز به دیدار رده بندی رسیده بودند. نتایج کسب شده در اوزان منهای 84 و84+ کیلوگرم مردان و 68+ کیلوگرم بانوان بدین ترتیب است: در وزن 84+کیلوگرم، صالح اباذری که دور اول استراحت داشت در اولین مسابقه 2 بر صفر دنیلسون جاکوئت از فرانسه را شکست داد. او سپس پیروز شد با نتیجه 3 بر یک هیرلوند نیشوچی از کوزوو را شکست دهد و در ادامه 4 بر 2 مهدی فیلالی از فرانسه را مغلوب کرد و در نیمه نهایی پیروز شد با نتیجه 5 بر صفر الیاکسی وودچیس از پرتغال را از پیش رو بردارد و فینالیست گردد. سجاد گنج زاده دیگر کاراته کا این وزن بود که پس از استراحت در دور اول، در اولین مبارزه 2 بر صفر در اولین مبارزه رائول سانتانرلی از ایتالیا را برد. سپس با نتیجه 2 بر صفر از سد دایکی آندو دارنده عنوان سومی امیدهای آسیا در سال 2018 از ژاپن گذشت. در ادامه پیروز شد 2 بر صفر آنجلو وسیچ از کرواسی دارنده برنز دنیای 2016 اتریش را شکست دهد. او در نیمه نهایی 4 بر 2 نتیجه را به گوگیتا آرکانیا از گرجستان واگذار کرد و راهی دیدار رده بندی شد. هادی عرب دیگر کاراته کا این وزن در اولین مبارزه با نتیجه 5 بر 4 مغلوب الیاس کروز از فرانسه شد و از دور رقابت ها کنار رفت. در همین وزن سامان حیدری در اولین دیدار مقابل لوکا کاستا از بلژیک بعد از تساوی یک بر یک با قانون سنشو برنده تاتامی شد. او در مبارزه دوم 2 بر یک مغلوب هیدیوشی کاگاوا از ژاپن شد و از دور رقابت ها کنار رفت. در وزن 84- کیلوگرم، مهدی قراری زاده ابتدا 6 بر صفر استانتین سیمبول از اوکراین را برد. او در دومین دیدار یک بر صفر محمد احمد رامادان از مصر را شکست داد. قراری زاده در سومین مبارزه یک بر صفر پناه عبدلایف آذربایجانی را برد. سپس پیروز شد مقابل ایوان وسیچ از کرواسی دارنده عنوان قهرمانی دنیا 6 بر 4 به پیروزی برسد و به نیمه نهایی راه یابد. قراری زاده در نیمه نهایی 3 بر 2 اوگور آکتاش از ترکیه نفر سومی دنیا را شکست دهد و به فینالیست گردد. نماینده کشورمان فردا برای کسب مدال طلا به مصاف آنتوان ایساکو از بلاروس می رود. در همین وزن ذبیح الله پورشیب دور اول یک بر صفر نتیجه را به آنتون ایساکو از بلاروس واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت. او در این گروه ابتدا 4 بر صفر دنیس دنیسنکو از روسیه را مغلوب کرد. سپس 2 بر صفر تورگوت حسنوف از آذربایجان را برد. در سومین دیدار با نتیجه 2 بر یک ریوتارو آراگا ژاپنی و دارنده یک طلا و 2 نقره دنیا را شکست داد و به دیدار رده بندی رسید. پورشیب فردا برای کسب مدال برنز به مصاف ریکیتو شیمادا ژاپنی خواهد رفت.

مهدی خدابخشی 3 بر صفر هلیو هرناندز از پرتغال را برد و در دومین دیدار 3 بر یک مغلوب آنته مارویچ از کرواسی شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت. همچنین احسان حیدری 5 بر 3 پابلو آرناس از اسپانیا را مغلوب کرد. سپس 6 بر3 مقابل عمر اشرف محمد از مصر باخت و از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن 68+کیلوگرم بانوان، حمیده عباسعلی 8 بر 3 والریا اچور از اکوادور را شکست داد. در ادامه با نتیجه 2 بر صفر لائورا پالاسیو گونزالو از اسپانیا را برد. سپس یک بر صفرآناماریا سلنبوخاس حریفی از کرواسی را مغلوب کرد. عباسعلی در چهارمین مبارزه 2 بر صفر از سد الینی گاتزیالدو از یونان و دارنده عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی دنیا به رجحان رسیدو به نیمه نهایی رفت. او در نیمه نهایی مقابل آیومی یوکوزا ژاپنی دارنده طلا و نقره دنیا 3 بر صفر باخت و به دیدار رده بندی راه یافت. دیدارهای رده بندی و فینال امروز(یکشنبه - 7 بهمن ماه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 138

به "لیگ جهانی کاراته وان پاریس، قراری زاده و اباذری فینالیست شدند، کوشش عباسعلی، گنج زاده و پورشیب برای برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ جهانی کاراته وان پاریس، قراری زاده و اباذری فینالیست شدند، کوشش عباسعلی، گنج زاده و پورشیب برای برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید