فهرست اولیه ملی پوشان اعزامی به تایلند معین شد

به گزارش هولی، خبرنگاران: لیست 10 نفره تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان اعزامی به مسابقات آسیایی تایلند توسط کادرفنی اعلام شد.

فهرست اولیه ملی پوشان اعزامی به تایلند معین شد

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش هولی، حسین توکلی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان درحالی اسامی اولیه 10 وزنه بردارحاضر دراردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان را خاطرنشان کرد که این ترکیب به هیچ وجه ترکیب نهایی و اصلی اعزامی به مسابقات آسیایی پوکت به حساب نمی آید.

توکلی درلیست اولیه خود با قرار دادن نام مجید عسگری در دسته 62 کیلوگرم، حمید ملکی در دسته 77 کیلوگرم، صالح چراغی در دسته 85 کیلوگرم، علی هاشمی و مصطفی رجایی دردسته 94 کیلوگرم، کیا قدمی و سهراب مرادی دردسته 105 کیلوگرم و درنهایت محسن داودی ، محسن بهرام زاده و رشید شریفی در دسته 105+ کیلوگرم بخاطر کمبود وقت و برای معرفی لیست ابتدایی به ستاد برگزاری مسابقات آسیایی نفرات منتخب خود را خاطرنشان کرد تا این وزنه برداران پس از آنالیز عملکردشان درجلسه کمیته فنی فیلتر شده و سپس با تایید اعضاء ترکیب 8 نفره اشان تعیین و به پوکت تایلند اعزام گردد.

بی شک لیست نهایی اعزامی به مسابقات آسیایی 2015 پس از آنالیز نهایی درجلسه هفته آینده کمیته فنی معرفی می شوند واین لیست فقط بخاطر معرفی به ستاد برگزاری مسابقات آسیایی تایلند اعلام شده است.

برهمین اساس حسین توکلی بعنوان سرمربی و محسن بیرانوند بعنوان یاری مربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان را در پوکت تایلند راهنمایی خواهند کرد. همچنین این دوره از پیکارهای آسیایی قرار است از تاریخ دوازدهم تا 21 شهریورماه در این کشور برگزار گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 493

به "فهرست اولیه ملی پوشان اعزامی به تایلند معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست اولیه ملی پوشان اعزامی به تایلند معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید