عملکرد متفاوت تراکتور در دیدارهای خانگی و خارج از خانه

به گزارش هولی، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال تراکتور تبریز فصل بیستم لیگ برتر را با علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی شروع کرد و بعد از کنار گذاشتن وی از این تیم، هدایتش به مسعود شجاعی سپرده شد. تراکتوری ها در انتها نیم فصل نخست در میانه جدول قرار دارند که به نظر می رسد این اتفاق دور از هدف گذاری آنها در لیگ بیستم بود.

عملکرد متفاوت تراکتور در دیدارهای خانگی و خارج از خانه

تراکتوری ها با 6 برد، 4 مساوی، 5 باخت، 14 گل زده، 13 گل خورده و 22 امتیاز در حالی در رده هشتم ایستاده اند که فاصله آنها تا صدر جدول 6 و تا رده سیزدهم جدول 5 امتیاز است. در این تیم محمد عباس زاده مهاجم 31 ساله و قائم شهری که به نظر می رسد تولدی دوباره داشته است، با 7 گل زده خطرناک ترین بازیکن است و یکی از مدعیان کسب عنوان آقای گلی مسابقات می باشد.

فرایند نتیجه گیری تیم تراکتور که در میانه جدول رده بندی قرار گرفته است، در دیدارهای خانگی و خارج از خانه تفاوت اساسی دارد و سرخ پوشان تبریز بهترین نتایج را خارج از خانه به دست آورده اند.

سرخ پوشان با 7 بازی خارج از خانه و کسب 16 امتیاز از این دیدارها، بهترین عملکرد را در بین 16 تیم در دیدارهای خارج از خانه دارند و در صدر جدول فرضی دیدارهای خارج از خانه ایستاده اند و این در حالی است که آنها با نتایج ضعیفی که در خانه داشته اند، بعد از ذوب آهن و نساجی، سومین تیم ضعیف در خانه هستند.

شاگردان شجاعی 7 بار خارج از خانه به میدان رفته اند که حاصل این بازی ها 5 پیروزی، یک مساوی و یک شکست است. آنها در این دیدارها 10 بار به گل رسیده و 6 بار هم دروازه شان باز شده و 16 امتیاز گرفته اند. بعد از تراکتور هم گل گهر و سپاهان با 14 امتیاز دیگر تیم های برتر در دیدارهای خارج از خانه هستند.

سرخ پوشان تبریز در خانه 8 بار به میدان رفته اند که تنها یک بار در این دیدارها پیروز شده و در مقابل 4 بار شکست خورده و تنها 6 امتیاز به دست آورده اند.

این آمار نشان می دهد هر چقدر تیغ تیم تراکتور در دیدارهای خارج از خانه می برد، در دیدارهای خانگی کند است و اگر تراکتوری ها بتوانند در نیم فصل دوم فرایند نتیجه گیری خارج از خانه را حفظ نموده و مسائل شان در دیدارهای خانگی را از بین ببرند، چه بسا یک مدعی جدی برای کسب عنوان قهرمانی باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1517

به "عملکرد متفاوت تراکتور در دیدارهای خانگی و خارج از خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد متفاوت تراکتور در دیدارهای خانگی و خارج از خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید