طرح اسکان فوری جاباما برای شرایط اضطراری

به گزارش هولی، طرح اسکان فوری جاباما جهت امدادرسانی و فراهم کردن سریع واحد اقامتی به افراد متضرر در جریان حوادث طبیعی همانند زلزله، سیل، آتش سوزی و…شکل گرفته است.

طرح اسکان فوری جاباما برای شرایط اضطراری

همان طور که آگاه هستید، در بامداد 19 اردیبهشت زلزله ای به بزرگی 5.1 ریشتر در اطراف دماوند رخ داد و باعث تشویش و نگرانی در میان مردم عزیز استان های تهران و البرز شد.

به گزارش روابط عمومی جاباما، با توجه به زلزله خیز بودن بسیاری از منطقه ها کشور و بعلاوه احتمال بالای وقوع رخدادهای طبیعی دیگر در نقاط مختلف ایران، جاباما، خود را مسئول می داند تا در حد بضاعت و با تکیه بر ظرفیت های فعلی خود، قدمی در راستای تسهیل شرایط در زمان این وقایع بردارد.

متاسفانه در هنگام بروز حوادثی همانند زلزله، سیل، آتش سوزی و... ، بارها شاهد آسیب یا تخریب منازل مسکونی هم وطنان خود بوده ایم و فراهم کردن شرایط اسکان موقت برای این عزیزان به یکی از دغدغه های اصلی افراد بدل شده است.

با توجه به این که جاباما در حال حاضر، پیروز به پوشش حداکثری انواع اقامتگاه در شهرها و روستاهای ایران شده است، تصمیم گرفته است تا از این امکان در جهت امدادرسانی به افراد متضرر در جریان حوادث طبیعی استفاده کند.

در این راستا، طرح اسکان فوری جاباما جهت انجام پشتیبانی های لازم شکل گرفته است. در این طرح، چنانچه محل سکونت افراد بر اثر وقایعی مانند زلزله، سیل، آتش سوزی و سایر حوادث غیرمترقبه در هرکدام از شهرها و روستاهای کشور آسیب ببیند، تنها کافی است تا با جاباما تماس بگیرند.

در اولین اقدام، جاباما اطلاعات تمامی واحدهای اقامتی قابل سکونت را در شهر محل حادثه یا نزدیک ترین شهر به آن جمع آوری می نماید. بعد از آن هتل ها، میزبانان محترم و صاحبان اقامتگاه ها که عضوی از خانواده بزرگ جاباما هستند، با دراختیار گذاشتن حداکثر ظرفیت پذیرش خود، با جاباما در امر امدادرسانی همکاری می نمایند.

تیم جاباما به سرعت شرایط اقامت افراد آسیب دیده را در این واحدهای اقامتی فراهم نموده و تمامی هزینه های این امر را متقبل خواهد شد.

ضمن آرزوی سلامتی و آرامش برای همو طنان عزیز، چنانچه افراد با رخدادی روبرو شده و احتیاج به استفاده از طرح اسکان فوری جاباما پیدا کردند، تنها کافی است با شماره 43900900 (021) به وسیله تلفن و شماره 09307325315 به وسیله پیغام رسان واتساپ با جاباما تماس بگیرند.

تیم پشتیبانی جاباما سریعا اقدامات لازم را برای اسکان موقت افراد پیگیری خواهند کرد.

منبع: کجارو
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2005

به "طرح اسکان فوری جاباما برای شرایط اضطراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح اسکان فوری جاباما برای شرایط اضطراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید