رزاق پور: میشو برمی گشت الان دغدغه سقوط نداشتیم، برای یک مأموریت غیرممکن می جنگیم

به گزارش هولی، ابوالفضل رزاق پور مدافع چپ تیم فوتبال شاهین بوشهر تأکید کرد که این تیم برای ماندن در لیگ برتر کار خیلی سختی در پیش خواهد داشت.

رزاق پور: میشو برمی گشت الان دغدغه سقوط نداشتیم، برای یک مأموریت غیرممکن می جنگیم

ابوالفضل رزاق پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی هولی، درباره موقعیت سخت شاهین در جدول و اینکه خیلی ها سقوط این تیم به لیگ دسته اول را قطعی می دانند، گفت: کار ما خیلی سخت شده است و متأسفانه امتیازهای زیادی را خصوصاً در بازی های خانگی از دست دادیم. این در حالی است که در خیلی از بازی ها از لحاظ موقعیت گلزنی شرایط خوبی داشتیم، ولی از فرصت ها استفاده نکردیم. چهار بازی باقیمانده ما برابر پارس جنوبی، تراکتور، صنعت نفت و استقلال است و باید برای یک مأموریت غیرممکن بجنگیم، با این حال تمام تلاش ما این است که از شخصیت خودمان و شاهین دفاع کنیم و باید تا آخرین هفته بجنگیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازگشت میشو به شاهین می توانست شرایط این تیم را بهبود ببخشد؟، خاطر نشان کرد: ما قبل از تعطیلی لیگ برتر شرایط خوبی داشتیم، ولی بعد از تعطیلی بازی ها شرایط تغییر کرد. ما منتظر بودیم که میشو برگردد و نمی دانستیم براساس تفکرات این مربی تمرین کنیم یا اینکه با تفکرات آقای کریمیان جلو برویم. در نهایت هم میشو برنگشت. اگر این مربی دوباره به ایران برمی گشت الان دغدغه سقوط نداشتیم و چند پله در جدول بالاتر بودیم.

رزاق پور با اشاره به انتخاب پاشازاده برای هدایت تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: تغییرات کادر فنی در این مدت روی ذهنیت بازیکنان تاثیرگذار بوده است، اما با این وجود آقای پاشازاده هم به مانند مربیان دیگر تلاش می کند تا شاهین نتایج خوبی بگیرد.

مدافع تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر راجع به شرایطش برای فصل بعد نیز شرح داد: من بازیکن قرضی تراکتور هستم و طبیعتاً این باشگاه باید برای من تصمیم بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1156

به "رزاق پور: میشو برمی گشت الان دغدغه سقوط نداشتیم، برای یک مأموریت غیرممکن می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزاق پور: میشو برمی گشت الان دغدغه سقوط نداشتیم، برای یک مأموریت غیرممکن می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید